تاریخ: ۲۳ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۰۰
کد خبر: ۲۱۸۳۴۱
‌می‌متالز - شرکت سیمان باقران امروز مورخه ۲۳ تیرماه ۱۴۰۰ در سایت کدال دو اطلاعیه منتشر نمود که در یک اطلاعیه زمان بندی پرداخت سود سهام و در دیگری توقف فعالیت شرکت اطلاع رسانی شده بود.

به گزارش می‌متالز، سیمان باقران امروز ۲۳ تیر ۱۴۰۰ در سایت کدال دو اطلاعیه مهم مبنی بر شفاف سازی و پرداخت سود سهام منتشر نمود که این دو اطلاعیه به شرح زیر می‌باشند.

توقف فعالیت سباقر


پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر قطع برق کارخانه به استحضار می‌رساند با توجه به مصوبات مربوطه بابت قطعی برق از تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ تولید سیمان این شرکت متوقف بوده که مشکلات عدیده‌ای جهت پرداخت هزینه‌های جاری و ضروری ایجاد نموده و اثرات منفی عملیاتی موضوع نیز باعث توقف تولید و بیکاری پرسنل تولید و آسیب به ماشین آلات و تجهیزات تولید می‌باشد؛ لذا متعاقبا بعد از برقراری و برطرف شدن موضوع قطع برق اثرات مالی گزارش خواهد شد.

دو خبر مهم برای یک نماد سیمانی/ قطعی برق تولید سباقر را خواباند!

زمان پرداخت سود سهام

با عنایت به سود سهام پیشنهادی هیئت مدیره به مبلغ ۲۱۰ ریال خالص هر سهم حداکثر هشت ماه پس از تشکیل مجمع عمومی به شرح زیر اعلام می‌گردد:

سود سهامداران حقیقی که اطلاعات صحیح حساب بانکی آن‌ها در سامانه سجام شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه ثبت شده است، از شهریورماه ۱۴۰۰ به حساب بانکی اعلامی آن‌ها واریز خواهد شد.

سود سهام سایر سهامداران حقیقی فاقد کد سجام از آبان ماه ۱۴۰۰ به حساب بانکی معرفی شده واریز خواهد شد.

سود سهامداران حقوقی دارای یک سهم تا یک میلیون سهم پرداخت سود از دی ماه ۱۴۰۰و سود سهامداران حقوقی دارای یک میلیون و بیشتر سهام از بهمن ماه واریز خواهد شد.

دو خبر مهم برای یک نماد سیمانی/ قطعی برق تولید سباقر را خواباند!

منبع: نبض بورس