تاریخ: ۲۶ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۲:۰۹
کد خبر: ۲۱۸۷۰۰
‌می‌متالز - سخنگوی صنعت برق گفت: در هفته جاری از روز دوشنبه و در هفته آینده در سه روز ابتدایی هفته، روز‌های بسیار گرمی را در پیش داریم که نیازمند همکاری همه مردم برای تأمین پایدار برق هستیم.

به گزارش می‌متالز، مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق در خصوص آخرین وضعیت تأمین برق کشور گفت: شرایط شبکه سراسری برق کشور بسیار پایدار است و نیروگاه‌های کشور در حداکثر تولید خودشان هستند.

وی افزود: درحال حاضر هیچ گونه خاموشی برنامه ریزی شده‌ای در کشور نداریم.

سخنگوی صنعت برق خاطرنشان کرد: از روز دوشنبه با افزایش دما، افزایش ۳۰۰۰ مگاواتی مصرف برق را پیش بینی می‌کنیم که نیازمند همکاری جدی‌تر همه مشترکان، به خصوص مشترکان عمده صنعت برق و مردم عزیزمان هستیم تا بتوانیم با تأمین پایدار برق از این پیک دمایی عبور کنیم.

وی ادامه داد: روز گذشته وزیر محترم نیرو اعلام کردند که با توجه به همین افزایش دما از روز دوشنبه، نیازمند همکاری بیشتری از سوی مردم هستیم که برداشت نادرستی از سخنان وزیر صورت گرفت که برخی رسانه‌ها اعلام کردند "از روز دوشنبه خاموشی‌ها به پایان می‌رسد" که این برداشت درست نبود؛ بلکه قطعا بدانید ما روز‌های گرمی را پیش رو داریم.

رجبی مشهدی تصریح کرد: در هفته جاری از روز دوشنبه و در هفته آینده در سه روز ابتدایی هفته، روز‌های بسیار گرمی را در پیش داریم که نیازمند همکاری همه مردم برای تأمین پایدار برق هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

عناوین برگزیده