تاریخ: ۲۶ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۵۳
کد خبر: ۲۱۸۷۶۶
‌می‌متالز - شرکت‌های بورسی تولیدکننده محصولات نفتی از افزایش ۱۰ درصدی قیمت روغن موتور در سامانه کدال خبر داده اند و در همین حال سازمان راهداری اعلام کرد: کامیون‌های حامل کالای اساسی روغن موتور به قیمت درب کارخانه دریافت می‌کنند.

به گزارش می‌متالز، با تصویب ستاد تنظیم بازار و موافقت سازمان حمایت، قیمت روغن موتور خودرو‌های سبک و سنگین ۱۰ درصد افزایش یافت.

شرکت‌های بورسی تولیدکننده محصولات نفتی از افزایش ۱۰ درصدی قیمت روغن موتور در سامانه کدال خبر داده اند.

 

روغن موتور گران شد/ کدام کامیون‌ها روغن موتور به قیمت کارخانه دریافت می‌کنند؟

بر اساس اعلام شرکت‌های مذکور، افزایش قیمت روغن موتور‌های بنزینی و دیزلی با مجوز سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان بوده است.

این تصمیم ۵ تیر ماه امسال در ستاد تنظیم بازار نیز به تصویب رسیده بود.


روغن موتور گران شد/ کدام کامیون‌ها روغن موتور به قیمت کارخانه دریافت می‌کنند؟

بنا به اعلام ستاد تنظیم بازار، با عنایت به اختیارات قانونی وزارت نفت و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در خصوص نرخ روغن موتور‌های بنزینی و دیزلی، کلیه واحد‌های تولیدکننده این محصول می‌بایست نوع و قیمت روغن موتور را در سامانه ۱۲۴ ثبت کنند.

سازمان راهداری: کامیون‌های حامل کالای اساسی روغن موتور به قیمت درب کارخانه دریافت می‌کنند
خاطرنشان می‌شود هفته گذشته سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کرد برای ترغیب کامیون داران جهت افزایش سفر به بندر امام خمینی (ره) و حمل کالا‌های اساسی مانده در انبار‌ها و محوطه‌های بندری، روغن موتور با قیمت درب کارخانه دریافت خواهند کرد و مشمول نرخ واسطه‌های فروش نخواهند شد.

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی جماران (جی پلاس)

عناوین برگزیده