تاریخ: ۲۷ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۰۲:۰۰
کد خبر: ۲۱۸۹۴۳
‌می‌متالز - وزیر نیرو اعلام کرد که فعالیت شیفت شب صنایع با ۷۰ درصد ظرفیت را آغاز کردیم، به‌خصوص برای شرکت‌های سیمانی تا لطمه‌ای به صنعت و تولید وارد نشود.

به گزارش می‌متالز، رضا اردکانیان در یک برنامه تلویزیونی گفت: امیدواریم با عبور از موج گرما بتوانیم با مجموعه ظرفیت باقی‌مانده در مدار بقیه تا‌بستا‌ن را پشت‌سر بگذاریم.

وی با اشاره به همکاری خوب صنایع بزرگ به‌خصوص سیمانی‌ها و فولادی‌ها با وزارت نیرو افزود: فعالیت شیفت شب صنایع با ۷۰درصد ظرفیت را آغاز کردیم به‌خصوص برای شرکت‌های سیمانی تا لطمه‌ای به صنعت و تولید وارد نشود.

وزیر نیرو ادامه داد: صنایع بزرگ اعلام کردند که آماده‌اند بیش از ۱۰ هزار مگاوات از نیاز خود را خودشان تا‌مین و تولید کنند.

اردکانیان به بارندگی‌های اخیر در برخی مناطق کشور اشاره کرد و یادآور شد: در جنوب، جنوب‌شرق و بخشی از نواحی شمالی باید آمادگی مقابله با بارندگی‌ها را داشته باشیم.

وزیر نیرو تا‌کید کرد: شرایط تغییر اقلیمی مخصوص ایران نیست و در همه‌دنیا این شرایط حاکم است؛ یا خشکسالی شدید داریم یا شرایط سیلابی در بارندگی‌ها اتفاق می‌افتد که امیدوارم بتوانیم از این نعمت‌ها استفاده کنیم.

منبع: دنیای اقتصاد

عناوین برگزیده