تاریخ: ۲۸ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۳:۳۱
کد خبر: ۲۱۹۰۲۶
‌می‌متالز - با توجه به قیمت خودرو‌های داخلی در بازار، لیستی از قیمت خودرو‌های صفر داخلی به دست آمده است. بر اساس آخرین تغییرات قیمتی در بازار خودرو، پراید و تیبا و بعضی دیگر از اتومبیل‌ها با افزایش قیمت همراه شدند.

به گزارش می‌متالز، قیمت برخی از خودرو‌های داخلی در بازار روز یکشنبه با افزایش همراه بود. با توجه به اینکه نرخ ارز در صرافی ملی ثابت ماند و در مقابل در بازار آزاد نرخ ارز با کمی افزایش همراه بود، قیمت برخی از خودرو‌های داخلی با افزایش همراه بود.

پراید در آستانه ۱۴۰ میلیون تومان

پراید ۱۱۱ در روز گذشته بدون تغییر نسبت به روز پنجشنبه ۱۳۸ میلیون تومان معامله شد، اما در بازار روز یکشنبه با یک میلیون افزایش به قیمت ۱۳۹ میلیون تومان رسید. همچنین پراید ۱۳۱ و ۱۳۲ با افزایش قیمت همراه بودند.

کوییک اتوماتیک با یک میلیون افزایش قیمت به ۲۱۵ میلیون تومان رسید. پارس اتوماتیک با افزایش قیمت پنج میلیون تومانی به ۲۶۵ میلیون تومان رسید.

دنا پلاس معمولی ثبات قیمت را تجربه کرد و با همان قیمت ۴۶۴ میلیون تومان معامله شد.

قیمت امروز خودرو ۲۸ تیر / افزایش قیمت پراید
خودرو‌های کارکرده در محدوده قیمتی ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان

در جدول زیر، لیست خودرو‌های کارکرده در محدوده قیمتی ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان را مشاهده می‌کنید. (این آمار برای ماشین‌های مدل ۱۳۹۷ به بعد است.) (قیمت‌ها مربوط به خودرو‌های با کارکرد بیشتر از ۱۰هزار کیلومتر است.)

قیمت امروز خودرو ۲۸ تیر / افزایش قیمت پراید

منبع: تجارت نیوز

عناوین برگزیده