تاریخ: ۲۸ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۲:۱۱
کد خبر: ۲۱۹۲۲۰
‌می‌متالز - صندوق بازنشستگی فولاد حدود ۸۷ هزار بازنشسته صنایع فولادی ومعدنی را تحت پوشش خود دارد.

به گزارش می‌متالز، این صندوق از زمان شروع به کار تیم مدیریتی کنونی یعنی بهمن ماه ۹۸ تا کنون دستاورد‌های قابل توجهی داشته است.

در صندوق بازنشستگی فولاد مطالبات بازنشستگان فولاد را که از سال ۹۱ معوق مانده بود پرداخت کرده و در اقدامی بسیار با اهمیت، همسان سازی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان فولاد را از محل منابع داخلی اجرا کردیم.

برای اولین بار و در شرایط کرونا و به منظور رفاه حال بازنشستگان فولاد سامانه یکپارچه خدمات الکترونیکی به بازنشستگان صندوق با خدمات متنوعی شامل درخواست گواهی حقوق، درخواست گواهی کسر از حقوق، درخواست گواهی ضمانت، سامانه مشاهده مطالبات، سامانه متناسب سازی حقوق و احکام، به روز رسانی اطلاعات فردی و افراد تحت تکفل، ثبت نام فرزندان فارغ التحصیل بازنشستگان، سامانه ثبت اطلاعات ایثارگری، سامانه دریافت فیش حقوقی، سامانه درخواست صدور و تعویض دفترچه بیمه، سامانه جمع آوری اطلاعات وراث و سامانه استعلام سابقه بیمه را راه اندازی کردیم.

برای اولین بار و با هدف بهبود خدمت رسانی به بازنشستگان زمان پرداخت هزینه‌های درمانی را به کمتر از ۱۵ روز در سال ۹۹ کاهش دادیم.

برای اولین بار تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد را به ۲۶۸۰ مرکز در سال ۹۹ و ۹۱۵۳ مرکز در سال ۱۴۰۰ افزایش دادیم.

برای اولین بار هلدینگ سرمایه گذاری صندوق فولاد با هدف پذیرش در بورس و ایجاد شفافیت در سرمایه گذاری‌های صندوق را تاسیس شد.

برای اولین بار و به منظور شفاف سازی حداکثری، سامانه داشبورد مدیریتی و شفافیت اطلاعات در حوزه‌های تولید، فروش، بودجه و قرارداد‌های شرکت‌های تابعه را راه اندازی کرده و افزایش ۳ برابری سهم سود حاصل از سرمایه گذاری‌ها در تامین منابع بودجه در سال ۹۹ را حاصل کردیم.

در اقدامی کم سابقه و در جهت تکمیل زنجیره فولاد کارخانه گندله سازی سه چاهون شرکت سنگ آهن مرکزی را با سرمایه گذاری ۹۳۰۰ میلیارد تومان به بهره برداری رساندیم.

برای اولین بار گزارش اکچوئری منتهی به پایان سال ۱۳۹۷ تدوین و تاییدیه سازمان حسابرسی کل کشور به مبلغ ۵۵۹.۵۳۲ میلیارد ریال را اخذ کرده و افزایش ۸۸ درصدی کمک هزینه نگهداری بازنشستگان از کارافتاده کلی را مصوب و اجرا کردیم.

منبع: صدای بورس

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین