تاریخ: ۲۸ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۹:۴۲
کد خبر: ۲۱۹۵۲۰
با صدور اطلاعیه‌ای اعلام شد؛
‌می‌متالز - سرپرست مدیریت عملیات عرضه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه‌ای از روز‌های عرضه در هفته منتهی به ۶ مرداد ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش می‌متالز، در این اطلاعیه آمده است: با عنایت به اطلاعیه دولت مبنی بر تعطیلی استان‌های تهران و البرز از روز سه شنبه ۲۹ تیر ماه تا یکشنبه ۳ مرداد ماه عرضه محصولات در هفته آتی (روز دوشنبه ۴ مرداد ماه تا چهارشنبه ۶ مرداد ماه) بدین شرح است:

براساس این اطلاعیه، عرضه‌های تایید شده برای روز سه شنبه ۲۹ تیر ماه شامل عرضه‌های صادراتی، لوب کات سبک و عرضه‌های پلیمری و شیمیایی و Off گرید‌های آن‌ها به روز دوشنبه ۴ مرداد ماه انتقال یافته و معامله خواهد شد.
در روز سه شنبه ۵ مرداد ماه و در گروه محصولات پتروشیمی محصولات پروپیلن و پلی وینیل کلراید و Off گرید‌های آن‌ها عرضه و همینطور در گروه فرآورده‌های نفتی، روغن پایه SOC ۴ و محصولات گروه اسلاک واکس عرضه می‌شوند. در این روز همچنین در حوزه صنعتی ورق فولاد شرکت فولاد مبارکه، شمش بلوم و تختال، شمش خالص و بیلت آلومینیوم، مس کاتد، سنگ آهن، کنسانتره، گندله و آهن اسفنجی، شمش روی و شمش سرب عرضه می‌شوند.

در آخرین روز هفته آینده (چهارشنبه ۶ مرداد ماه) نیز در حوزه پتروشیمی محصولات غیر بهین یابی، پلی وینیل کلراید پتروشیمی آبادان و در حوزه صنعتی مقاطع طولی شامل میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی، ورق سایرشرکت ها، سیمان، شمش آلیاژی و مفتول آلومینیوم، مس کاتد سایر شرکت‌ها و مس مفتول عرضه می‌شود. در حوزه فرآورده‌های نفتی نیز سایر محصولات گروه روغن عرضه خواهد شد.

زمان بندی عرضه‌های بورس کالا در هفته منتهی به ۶ مرداد ۱۴۰۰

منبع: کالا خبر

عناوین برگزیده