تاریخ: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۳:۳۱
کد خبر: ۲۱۹۹۰۱
‌می‌متالز - رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با افشای این موضوع که ۷۰ درصد سیمان خریداری‌شده در یک سال گذشته در کشور در اختیار ۱۵ نفر بوده است، گفت: اسامی این ۱۵ نفر کاملاً مشخص است و بنده از واحد‌های نظارتی نظیر سازمان بازرسی کل کشور و وزارت اطلاعات درخواست می‌کنم به این موضوع ورود کنند.

به گزارش می‌متالز، رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان گفت: ۷۰درصد سیمان خریداری‌شده در یک سال گذشته در کشور در اختیار ۱۵ نفر بوده است.

رضا جمارانیان افزود: اسامی این ۱۵ نفر کاملاً مشخص است و بنده از واحد‌های نظارتی نظیر سازمان بازرسی کل کشور و وزارت اطلاعات درخواست می‌کنم به این موضوع ورود کنند تا مشخص شود در ۱۵ سال گذشته چه اتفاقی در صنعت سیمان افتاده است و چه‌کسانی از این صنعت بهره‌مند شده‌اند.

سیمان ۱۶ هزار تومانی را ۶۰ هزار تومان فروختند!

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تأمین با بیان اینکه "هرجا از نظام عرضه و تقاضا خارج شدیم و قوانین دستوری را جایگزین کردیم، به‌غیر از رانت و فساد برای عده خاص، هیچ عایدی نه برای تولیدکننده و نه برای مصرف کننده نداشت" اضافه کرد: عده‌ای با استفاده از این رانت و ایجاد فساد، سیمان ۱۶ هزارتومانی را به مصرف‌کننده به‌قیمت ۶۰ هزار تومان فروختند.

تعداد بازدید : 5

منبع: پایگاه اطلاع رسانی جماران (جی پلاس)

 

عناوین برگزیده