تاریخ: ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۰:۵۴
کد خبر: ۲۲۱۴۰۳
‌می‌متالز - بر اساس اطلاعات و قیمت در بازار مسکن تهران، لیستی از متوسط قیمت خرید مسکن در مناطق شمال تهران به دست آمده است که بر اساس تغییرات هفتگی قیمت مسکن در تعداد زیادی از این مناطق همچون ولنجک، رعفرانیه و دروس با کاهش قیمت همراه بودند.

به گزارش می‌متالز، بر اساس داده‌های دریافتی از سایت دیوار و قیمت مسکن در محلات شمال و گران قیمت تهران لیستی از متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق تهران به دست آمده است.

متوسط قیمت خرید مسکن سهرودی ۴۶٫۹ میلیون تومان، ظفر و گیشا که با کاهش قمیت همراه بودند در کانال ۵۷ میلیون تومان و هر متر مسکن در یوسف آباد ۵۸ میلیون تومان اعلام شده است.

هر متر مربع آپارتمان در پاسداران، جردن، قیطریه و شهرک غرب که با افزایش یک الی دو درصدی قیمت همراه بودند در کانال ۷۰ تا ۸۰ میلیون تومان ثبت شده است.

دروس با شش درصد کاهش قیمت به قیمت هر متر ۸۰ میلیون تومان و نیاوران با یک درصد کاهش به قیمت ۸۶ میلیون تومان رسیده است.

هر متر خانه در فرمانیه با سه درصد افزایش به ۹۲ میلیون تومان و در ولنجک با ۱۰ درصد کاهش در یک هفته گذشته به ۹۵ میلیون تومان رسیده است.

الهیه و رعفرانیه با حدود پنج درصد کاهش قیمت در کانال ۱۰۰ میلیون تومان قرار دارند که در بین مناطق زیر گران‌ترین نرخ خرید مسکن را دارند.

در جدول زیر متوسط قیمت خرید مسکن در مناطق گران قیمت تهران را مشاهده می‌کنید. (دقت داشته باشید قیمت‌ها متوسط قیمت یک متر مربع آپارتمان مسکونی دو تا پنج سال در شهر تهران و حومه در ۱۰ روز گذشته آگهی‌های دیوار است.)

کاهش قیمت مسکن در تهران / ولنجک، زعفرانیه و دروس کاهش قیمت داشتند

منبع: تجارت نیوز

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده