تاریخ: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۳۸
کد خبر: ۲۲۱۹۱۰
‌می‌متالز - مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری با انتشار پیامی فرا رسیدن "روز خبرنگار" را به خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه‌ای کشور تبریک گفت.

به گزارش می‌متالز، وحید میرزایی در این پیام با اشاره به نامگذاری هفدهم مردادماه به عنوان "روز خبرنگار"؛ آن را یادبودی برای اصحاب فداکار و شجاع عرصه آگاهی و آگاهی بخشی در این مرز و بوم اسلامی و انقلابی دانست و خاطر نشان کرد: این عزیزان در تمام برهه‌های حساس چهار دهۀ اخیر از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گرفته تا دفاع مقدس، دستارود‌های کم نظیر هسته‌ای و عزت و اقتدار ایران اسلامی در تمام عرصه‌ها از جمله در صنعت، معدن و فولاد را با همتی خستگی‌ناپذیر تحت پوشش خبری خود قرار دادند و با آگاهی بخشی، ملت عزیز ایران را نسبت به داشته‌ها و توفیقات خود هر چه امیدوارتر ساخته‌اند.
وی با بیان اینکه امروز نیز که با تحولات نو در عرصه سیاست که حاصل مشارکت پویای ملی است و با آغاز به کار دولت جدید، امید‌ها برای عبور از موانع و دستیابی به قله‌های بلندتر توسعه و اقتدار ایران اسلامی ذیل رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب و توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم فراهم شده است، ادامه داد: خبرنگاران و اصحاب رسانه با ارزش‌ترین فرصت را برای اطلاع رسانی به افکار‌عمومی در اختیار دارند و در این دوره وظیفه دست اندرکاران رسانه در"گام دوم انقلاب اسلامی" سنگین‌تر و حیاتی‌تر از همیشه است.
وحید میرزایی در ادامه این پیام یاد و خاطره خبرنگار شهید "محمود صارمی" و دیگر شهیدان والامقام عرصه اندیشه و قلم را گرامی داشت و تصریح کرد: اینجانب؛ "روز خبرنگار" را به همه فعالان این عرصه و صاحبان قلم در عرصه اطلاع رسانی به ویژه فعالان این حوزه در صنعت فولاد تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و از خداوند متعال توفیق بیش از پیش این عزیزان را در تحقق رسالت خطیر خبرنگاری مسالت دارم.