تاریخ: ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۷:۵۵
کد خبر: ۲۲۲۰۶۷
‌می‌متالز - خودرو آریزو ۵ جدید که به تازگی در بازار چین عرضه شده، به زودی توسط شرکت مدیران خودرو به بازار ایران عرضه می‌گردد. آریزو ۵ در بازار ایران که به واسطه آپشن‌های کاربردی و موتور توربو توانمند خود در کنار شرایط فروش اقساطی و منعطف شرکت مدیران خودرو توانست جایگاه مناسبی در بازار خودرو ایران در طی ۵ سال گذشته به دست آورد.

به گزارش می‌متالز، مدیران خودرو در آستانه ورود خودرو آریزو ۵ جدید به بازار ایران قسمتی از ویژگی‌های فنی آن را منتشر نمود که شامل موتور ۱۵۰۰ سی سی توربو شارژ در کنار گیربکس CVT ۹ سرعته می‌باشد که این ترکیب قبلا در بین محصولات شرکت مدیران خودرو در آریزو ۶ نیز بکار گرفته شده و امتحان خود را به خوبی پس داده است.

شتاب و قدرت بالاتر پیشرانه ۱۵۰۰ سی سی توربو طراحی شده توسط شرکت AVL اتریش، در کنار ویژگی‌های گیربکس CVT ۹ سرعته جدید مانند: بهینه سازی انتقال قدرت، وزن کمتر و تعویض دنده روانتر و نرمتر نوید بخش رانندگی پر شتاب وهماهنگ تری را در مقایسه با نسل قبلی این خودرو می‌باشد. بر اساس لیست آپشن‌های ارائه شده توسط شرکت مدیران خودرو موتور ۱.۵ لیتری توربو نصب شده روی خودرو آریزو ۵ جدید ۱۴۷ اسب بخار نیرو تولید و تورک آن ۲۱۰ نیوتن متر در دور موتور ۵۵۰۰ می‌باشد.

با توجه به مشخصات فنی ذکر شده در بالا و سایر آپشن‌هایی که در مقالات بعدی معرفی می‌گردند انتظار می‌رود لذت سواری و سطح تکنولوژی بکار رفته در خودرو آریزو ۵ جدید، آنرا انتخاب مناسبی برای جوانانی که به دنبال لذت بالای رانندگی و امکانات و آپشن‌های به روز هستند، کند.

منبع: بورس امروز

عناوین برگزیده