تاریخ: ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۹:۳۹
بازدید: ۳۰۹
کد خبر: ۲۲۲۵۶۵
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت

بازدید مدیرعامل و هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات از شرکت آهن و فولاد ارفع

‌می‌متالز - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات به همراه جمعی از مدیران ارشد این مجموعه روز سه شنبه ۱۹ مردادماه از شرکت آهن و فولاد ارفع بازدید و با جمعی از مدیران این مجموعه به گفتگو نشست.

به گزارش می‌متالز، دکتر امیرحسین نادری در این بازدید که جمعی از اعضای هیات مدیره و معاونین شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات وی را همراهی می‌کردند؛ از بخش‌های مختلف تولیدی آهن و فولاد ارفع دیدن نمود.
در انتهای این بازدید، دکتر نادری و هیات همراه در نشستی با مدیرعامل و جمعی از معاونین شرکت آهن و فولاد ارفع، به بررسی مشکلات و چالش‌های پیش روی این شرکت پرداختند.
در این نشست، ابتدا دکتر علی محمدی مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع، ضمن عرض خیرمقدم، با برشمردن برخی از چالش‌های موجود در شرکت فولاد ارفع، گفت: یکی مهمترین چالش‌های حال حاضر تمامی شرکت‌های فولادی و به خصوص شرکت آهن و فولاد ارفع، تامین مواد اولیه به خصوص گندله می‌باشد که امیدواریم بتوانیم با همکاری و مشارکت با هلدینگ سرمایه گذاری شرکت و توسعه معادن و فلزات، این تهدید را به فرصت تبدیل نماییم.
وی در ادامه ابزار آمادگی نمود در صورتی که شرایط برای تکمیل زنجیره تولید برای شرکت آهن و فولاد ارفع فراهم شود، این شرکت بتواند با تکمیل زنجیره تولید خود، ارزش افزوده‌ی بیشتری را فراهم نماید.
در ادامه این دیدار، دکتر نادری در سخنانی ضمن تشکر از تمامی عوامل و کارکنان شرکت آهن و فولاد ارفع که با غیرت و جدیت در حال تولید و رکوردشکنی‌های متعدد با توجه به وجود محدودیت‌های شدید برق هستند؛ خاطرنشان ساخت: قطعاً باید با برنامه ریزی صحیح و در نظر گرفتن تمامی محدودیت‌ها و فرصت‌ها نسبت به تامین مواد اولیه مورد نیاز شرکت آهن و فولاد ارفع اقدام نمود.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در خصوص تکمیل زنجیره ارزش در ارفع نیز گفت: با توجه به وجود شرکت‌های نورد در منطقه، امیدواریم بتوانیم با انجام رایزنی‌هایی نسبت به تکمیل این زنجیره، گام برداریم.

منبع: دنیای معدن

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده