تاریخ: ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۳:۴۴
بازدید: ۳۶۵
کد خبر: ۲۲۲۵۶۷
سرویس خبر : خودرو و قطعه سازی

معرفی شاسی بلند ۴ ستاره چینی + قیمت

‌می‌متالز - ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نشان می‌دهد، هایما S ۷ پلاس، تنها خودروی تولید داخل محسوب می‌شود که توانسته است چهار ستاره کیفی را در رده قیمتی بیش از ۵۰۰ میلیون تومان کسب کند.

به گزارش می‌متالز، کامران سپهری مدیر برند هایما S ۷ پلاس با اشاره به رقابت‌پذیری این خودرو عنوان کرد: سایر خودرو‌های SUV تولید داخل موجود در این رده قیمتی، هنوز موفق به اخذ چهار ستاره کیفی نشده‌اند و به این ترتیب هایما S ۷ پلاس، بالاترین کیفیت را در میان رقبا به خود اختصاص داده است.

وی افزود: پس از حضور موفق هایما S ۷ توربو شارژ در بازار ایران و رضایت کامل مشتریان از مشخصات فنی محصول از جمله قوای محرکه، موتور، گیربکس، ایمنی و همچنین استایل و طراحی، گروه صنعتی ایران خودرو براساس رویکرد خود در ارتقا و بهبود مستمر محصولات، ارتقای این محصول را نیز در دستور کار قرار داد و مدل S ۷ پلاس عرضه شد.

ویژگی‌های مدل S ۷ پلاس

وی عنوان کرد: خودروی هایما S ۷ پلاس دارای موتور ۱.۸توربو است و قابلیت نصب موتور قوی‌تری در سطح ۲۴۰۰ سی‌سی با مصرف سوخت پایین‌تر را هم دارد. قوی‌تر بودن این موتور با توجه به بخش‌بندی قیمتی محصول، مزیتی است که می‌تواند هایما را از سایر خودرو‌های هم‌رده موجود در بازار متمایز کند.

به گفته سپهری، گیربکس اتوماتیک ۶ AT عملکرد بسیار مناسبی در شرایط جاده‌ای و آب و هوایی ایران دارد و مجموعه موتور به کار رفته در هایما S ۷ پلاس، یکی از نقاط قوت بالای این محصول است.

وی افزود: با توجه به توربو بودن این خودرو، کالیبراسیون کامل موتور متناسب با شرایط جاده‌ای، آب و هوایی و بنزین موجود در ایران توسط شرکت ایپکو انجام شده که موجب شده این خودرو بتواند بهترین عملکرد با قابلیت اطمینان بالا و کمترین استهلاک را داشته باشد.

سپهری در ادامه بیان کرد: گارانتی این محصول برای قوای محرکه پنج سال و ۱۰۰ هزار کیلومتر و برای سایر قطعات خودرو نیز سه سال و ۶۰ هزار کیلومتر است، سهولت دسترسی به قطعات یدکی نیز وجه تمایز این خودرو نسبت به سایر خودرو‌های خارجی در بازار است که موجب رفع نگرانی مشتریان از خرید این خودرو می‌شود.

به گزارش بازار خودرو، هایما S۷ پلاس صفر، امروز ۷۴۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. نوع کارکرده این خودرو نیز بین ۶۸۹ تا ۷۱۸ میلیون تومان معامله می‌شود.

منبع: تجارت نیوز

عناوین برگزیده