تاریخ: ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۰۱:۱۶
کد خبر: ۲۲۲۸۶۴
‌می‌متالز - پس از کناره گیری سعید آذری، اعضاء هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان نیز تغییر کردند.

به گزارش می‌متالز، پس از کناره گیری سعید آذری و انتخاب حمیدرضا گرشاسبی به عنوان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان، ترکیب هیات مدیره باشگاه نیز مشخص شد.

اسماعیل گودرزی به عنوان رئیس هیات مدیره، اسماعیل گودرزی به عنوان نایب رئیس و عضو، حمیدرضا گرشاسبی به عنوان مدیرعامل و عضو، حبیب الله رضایی به عنوان عضو هیات مدیره و جواد مقدسی به عنوان عضو هیات مدیره برای فصل بیست و یکم فوتبال معرفی شدند.

گرشاسبی، رضایی و مقدسی، اعضاء جدید هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان هستند.

همچنن باشگاه فولاد خوزستان طی بیانیه‌ای در خصوص آخرین تغییرات کادر مدیریتی این باشگاه توضیحاتی ارائه کرد.

در این بیانیه آمده است:

به اطلاع همه ورزش دوستان عزیز خوزستانی به ویژه هواداران فرهیخته باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان می‌رساند که با برنامه‌ریزی‌های مدون و تعیین اهداف قهرمانی در رده‌های مختلف سنی برای تیم‌های فوتبال این باشگاه، خوشبختانه در سال جاری و با تلاش‌های همه ارکان باشگاه به ویژه مدیریت، کادر فنی، بازیکنان و کارکنان این باشگاه و با حمایت همه جانبه مدیریت عامل شرکت فولاد خوزستان و کارکنان شریف این مجتمع بزرگ صنعتی توانستند به قهرمانی در جام حذفی فوتبال کشور و صعود به رقابت‌های آسیایی، دست یابند.

این مهم یقیناً با همبستگی همه جانبه و یکدلی همه ارکان توانست محقق شود و باعث شادمانی مردم شریف خوزستان گردید.

یقیناً اراده همه مسوولان این بود که بتوانند اهداف بلندمدت را با حضور همه تلاشگران تداوم بخشیده و این مهم همیشه فرا راه باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان قرار گرفته است.

اما از آنجایی که جناب آقای سعید آذری با وجود مشکلات شخصی امکان تداوم همکاری برای ایشان در شرایط فعلی امکانپذیر نبود، لذا هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان با اذعان به تلاش‌های بی‌شائبه ایشان در سمت مدیریت عامل از جناب آقای حمیدرضا گرشاسبی یک شخصیت خوشنام و برجسته ورزشی دعوت نمود تا بتواند مسیر پرافتخار این باشگاه را در این سمت تداوم بخشند.

باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان ضمن آرزوی تندرستی برای جناب آقای آذری و خانواده محترم، موفقیت روز افزون ایشان را در همه مراحل زندگی آرزومند است.

لازم به ذکراست محسن فروزان دروازه بان تیم فوتبال فولادخوزستان نیز امروز با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از خوزستانی‌ها خداحافظی کرد.

منبع: پایگاه خبری - تحلیلی ایراسین

عناوین برگزیده