تاریخ: ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۲۷
کد خبر: ۲۲۲۹۵۲
در اجلاس سراسری تجلیل از مدیران ارزش‌آفرین در تحول‌و‌توسعه کسب و‌کار ایران رقم خورد؛
‌می‌متالز - اجلاس سراسری تجلیل از مدیران ارزش‌آفرین در تحول‌و‌توسعه کسب و‌کار ایران در محل سالن همایش‌های رایزن باحضور تابش معاون وزیر صمت و مدیرعامل حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، عمرانی معاون قضایی دادستان کشور و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار و از عطاالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به عنوان مدیر ارزش‌آفرین در تحول‌و‌توسعه کسب و‌کار ایران تقدیر شد.

به گزارش می‌متالز، عطاالله معروفخانی، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در حاشیه این مراسم اظهار کرد: در فولاد هرمزگان به مقوله ارزش‌آفرینی در تمام‌حوزه‌ها توجه ویژه می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت ارزش‌آفرینی در حوزه کسب و کار افزود: در حوزه منابع انسانی تلاش شده با تکریم و توجه به نیاز‌های مختلف کارکنان اعم از نیاز‌های علمی و آموزشی و توسعه فردی در جهت افزایش بهره‌وری و ایجاد ارزش پرداخته شود.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به موضوع کیفیت و نقش آن در تحول در کسب‌وکار خاطرنشان کرد: ما در فولاد هرمزگان باکیفیت‌ترین محصول را تولید می‌کنیم و تختال تولید شده در فولاد هرمزگان در کشور و‌حتی خاورمیانه بی نظیر است.

معروفخانی توجه به تفکر سیستمی را از ارکان مهم ارزش‌آفرینی برشمرد و تاکید کرد: باید تلاش کنیم تفکر سیستمی در شرکت پیاده‌سازی و تقویت شود.

منبع: بورس نیوز

عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین