تاریخ: ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۰۸
بازدید: ۵۲۹
کد خبر: ۲۲۳۰۰۳
سرویس خبر : آهن و فولاد
امیر، حدادی سامانی فرمانده پدافند هوایی منطقه مرکزی کشور:

رشد و توسعه صنعت کشور، با نام ذوب آهن اصفهان عجین شده است

‌می‌متالز - امیر سرتیپ دوم ستاد، علی حدادی سامانی فرمانده منطقه مرکزی کشور "شهید نصر اصفهانی" در دیدار مشترک فرماندهان بسیج ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه با اشاره به نقش مهم ذوب آهن در رشد و توسعه صنعت و معدن کشور یاد آور شد: خدمات ارزشمند این مجتمع بزرگ صنعتی در دوران دفاع مقدس و تاریخ کشورمان ماندگار شده است.

به گزارش می‌متالز، وی با قدردانی از همکاری و تعاملات سازنده ذوب آهن اصفهان با یگان‌های پدافند هوایی، تصریح نمود: نیرو‌های نظامی با هوشیاری و آمادگی لازم، در هر شرایطی، وظایف و ماموریت‌های محوله را دنبال می‌کنند.
امیر حدادی سامانی با ابراز خرسندی از حمایت صنایع در جبهه سلامت گفت: پشتیبانی و اقدامات ذوب آهن اصفهان از جبهه سلامت در جهت جلوگیری از شیوع "کرونا" و واکسیناسیون، ارزشمند است.
امیر سرتیپ دوم ستاد، حسین نوروزی، فرمانده گروه پدافند هوایی اصفهان نیز از همکاری‌های ذوب آهن اصفهان در راستای ماموریت محوله قدردانی نمود و گفت: حفظ امنیت کلیه صنایع برای ما مهم است.
در این دو دیدار که سرهنگ امیدی از فرماندهان جهادی بسیج، سرهنگ اکبری فرمانده بسیج فولاد مبارکه، سرهنگ مختاری فرمانده بسیج و سروان مجید تقی زاده فرمانده یگان پدافند هوایی منطقه ذوب آهن اصفهان نیز حضور داشتند، مجید مرادیان معاون روابط روابط عمومی شرکت، گزارشی از اهم اقدامات و دستاورد‌های این شرکت در زمینه تولید ریل ملی، حمایت از جبهه سلامت از آغاز شیوع کرونا تا کنون، ارائه نمود.
در پایان از زحمات و همکاری یگان‌های پدافند هوایی، با ذوب آهن اصفهان بویژه در برگزاری آیین دفاع مقدس قدردانی شد.

منبع: دنیای معدن

عناوین برگزیده