تاریخ: ۰۸ فروردين ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۸:۳۰
بازدید: ۲۸۶
کد خبر: ۲۲۳۲۱۱
سرویس خبر : آهن و فولاد

دیدار اعضای تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان با مدیرعامل میدکو

دیدار اعضای تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان با مدیرعامل میدکو
‌می‌متالز - روز شنبه هفتم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ اعضای تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان با دکتر علی اصغر پورمند مدیرعامل شرکت میدکو دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش می‌متالز، در این دیدار دکتر پورمند پس از تبریک سال نو، ضمن تشکر از حمایت‌های آقای مهندس ابراهیمی و مهندس فیض بخشیان، از اعضا و دست اندکاران تیم والیبال فولاد سیرجان تشکر و قدردانی نموده و برای آنها آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.

همچنین مهندس ابراهیمی (مدیرعامل شرکت فولاد سیرجان ایرانیان) این قهرمانی را به خانواده بزرگ میدکو تبریک گفته و برای تیم والیبال فولاد سیرجان در تمامی مراحل بعدی آرزوی موفیقت نمود.

در ادامه مهندس فیض بخشیان (مدیر مجتمع بردسیر و رییس کارگروه ورزش شرکت فولاد سیرجان) ضمن تشریح روند قهرمانی این تیم در لیگ برتر، از اعضا، مربیان و تمامی دست اندرکاران تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان تشکر و قدردانی نمود.

سپس شریف پور (سرپرست) و تند روان (مربی) تیم والیبال فولاد سیرجان نیز ضمن تبریک سال نو از حمایت‌های همه جانبه شرکت فولاد سیرجان ایرانیان و در رأس آن شرکت میدکو تشکر و قدردانی نمودند.

تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان که در مسابقات لیگ برتر والیبال کشور توانست به عنوان قهرمانی دست پیدا کند، نماینده والیبال ایران در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در سال ۲۰۲۱ خواهد بود.

دیدار اعضای تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان با مدیرعامل میدکو

منبع: میدکو

عناوین برگزیده