تاریخ: ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۸:۵۱
بازدید: ۲۹۴
کد خبر: ۲۲۳۵۰۷
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۱۴۰۰/۰۵/۳۱

‌می‌متالز - امروز سهامداران شرکت‌های کارتن ایران، درخشان تهران و سرمایه‌گذاری سایپا در بورس و معامله‌گران شرکت‌های سرمایه‌گذاری هامون صبا، شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه و سرمایه‌گذاری پویا در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش می‌متالز، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۱۵ هزار و ۵۵۵ واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۵۱۵ هزارواحد به کار خود پایان داد و بیش از ۱۳ میلیارد و ۴۰۷ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۰ هزار و ۱۵۸ میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۳۶۶ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های کارتن ایران، درخشان تهران و سرمایه‌گذاری سایپا بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های ملی سرب و روی ایران، سرمایه‌گذاری استان آذربایجان و سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان خراسان رضوی بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازار‌های فرابورس ایران با معامله ۳ میلیارد و ۹۱۰ میلیون ورقه به‌ارزش ۱۰ هزار و ۸۵۱ میلیارد تومان در ۵۳۰ هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۳۱۸ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۲۱ هزار و ۸۷۶ واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری هامون صبا، شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه و سرمایه‌گذاری پویا بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های شیر پاستوریزه پگاه گلستان، صنعتی دوده فام و فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین