تاریخ: ۱۰ شهريور ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۱:۲۵
کد خبر: ۲۲۵۴۴۵
مدافع تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان:
‌می‌متالز - مدافع تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: فکر می‌کنم استحقاق ما در فصل گذشته حداقل یک جام بود که به آن نرسیدیم.

به گزارش می‌متالز، تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان با حضوری موفق تا اینجای نقل و انتقالات، توانسته با برخی بازیکنان مدنظر خود برای تمدید قرارداد نیز به توافق لازم دست یابد. محمدرضا مهدی زاده مدافع میانی این تیم یکی از بازیکنانی بود که علیرغم در اختیار داشتن پیشنهاداتی، بار دیگر ترجیح داد به کار در اصفهان ادامه دهد.

محمدرضا مهدی زاده درباره شرایط این تیم در فصلی که پشت سر گذاشتند گفت: یک فصل سخت و طولانی را پشت سر گذاشتیم و تلاش زیادی برای رسیدن به اهدافمان داشتیم که متاسفانه میسر نشد. ما با پرسپولیس تا هفته آخر لیگ در کورس قهرمانی بودیم و کسب ۶۵ امتیاز در لیگ واقعاً کار راحتی نیست و از طرفی در جام حذفی هم تلاش زیادی برای قهرمانی داشتیم، ولی اتفاقات فوتبالی باعث شد نتیجه نگیریم و حذف شویم. فکر می‌کنم استحقاق ما در فصل گذشته حداقل یک جام بود که به آن نرسیدیم.

مدافع فولاد مبارکه سپاهان پیرامون اینکه در مرحله اول مذاکرات با سپاهان به نتیجه نرسید و در دور دوم توافق کردند و قراردادش تمدید شد توضیح داد: در مرحله اول مذاکرات یک سری سوتفاهم پیش آمد که منجر به توافق نشد و نتوانستیم به جمع بندی برسیم، ولی بعد از اینکه مستقیم با آقای نویدکیا صحبت کردم این سو تفاهم برطرف شد و بدون هیچ مشکلی قراردادم را تمدید کردم و خوشحالم که امکان ادامه حضورم در سپاهان فراهم شده است. اینکه می‌گویند مشکل بر سر زمان قرارداد و اختلاف بین یک سال و دو سال بود صحت ندارد و ما بر سر دو سال توافق کرده بودیم و اصلاً چنین موضوعی صحت نداشت. به هر حال خوشحالم که در سپاهان هستم.

وی در مورد نقل و انتقالات این باشگاه تا این لحظه گفت: ما چند بازیکن خوبمان را متاسفانه از دست دادیم، همبازی‌هایم که لژیونر شدند و برای آن‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم هرجا هستند بدرخشند، از طرفی بازیکنان خوبی هم به خدمت گرفتیم و نفراتی که اضافه شدند از مهره‌های خوب و کلیدی فوتبال ایران هستند، امیدوارم عملکرد خوبی در ترکیب تیم داشته باشند و فصل آینده حتی قدرتمندتر از گذشته در رقابت‌ها حاضر شویم.

محمدرضا مهدی زاده در مورد شانس قهرمانی سپاهان در فصل بعد گفت: نمی‌شود در مورد قهرمانی صحبت کرد چرا که در طول فصل اتفاقات زیادی ممکن است رخ دهد و روی نتایج بازی‌ها تاثیرگذار باشد. کار واقعاً سختی است، ولی قطعاً و بدون شک تلاش و هدف ما در این رابطه است و هدفی جز قهرمانی را دنبال نمی‌کنیم و تک تک اعضای باشگاه و تیم هر چه در توان داریم برای کسب افتخار برای سپاهان و خوشحال کردن هواداران است.

منبع: پایگاه خبری – تحلیلی ایراسین