تاریخ: ۱۱ شهريور ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۲:۱۸
کد خبر: ۲۲۵۴۸۵
‌می‌متالز - شرکت مهندسی خدمات صنعتی ایران‌خودرو (ایسیکو) توانست در راستای پشتیبانی از برنامه تولید این خودروساز و تحقق اهداف در حوزه حمل و نقل محصول و بدنه، رشد ۳۴ درصدی حمل محصول را در پنج ماهه ابتدای امسال به ثبت برساند.

به گزارش می‌متالز، حسین محمدی، مدیرعامل ایسیکو در این باره گفت: حمل محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در پنج ماهه ابتدای امسال به صورت جاده‌ای، ریلی و حمل توسط راننده به نمایندگی‌های شهر تهران، در مقایسه با دوره مشابه سال قبل رشد ۳۴ درصدی را به همراه داشت.
به گزارش روابط عمومی شرکت ایسیکو، وی ادامه داد: در دوره زمانی مذکور ۱۹۵ هزار و ۶۳۶ دستگاه خودرو حمل شده است. این آمار در سال گذشته ۱۴۵ هزار و ۶۶۹ دستگاه خودرو بوده است.
محمدی اظهار کرد: در این مدت در مقایسه با سال گذشته در حوزه‌های حمل جاده‌ای ۳۰ هزار و ۳۰۷ دستگاه، حمل ریلی ۹ هزار و ۱۰۹ دستگاه و حمل خودرو توسط راننده ۱۰ هزار و ۵۵۱ دستگاه افزایش را شاهد بوده ایم.
وی تاکید کرد: تلاش می‌کنیم با به‌کارگیری تمامی ظرفیت‌های موجود و استفاده از توانمندی نیرو‌های متخصص مجموعه، محمولات و محصولات تولیدی را در کوتاه‌ترین زمان به مقاصد تعیین شده برسانیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم