تاریخ: ۱۶ شهريور ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۰:۰۹
کد خبر: ۲۲۶۸۱۹
‌می‌متالز - مرحله نخست واکسیناسیون کارکنان «مجتمع صنعتی چادرملو» در برابر ویروس کرونا در ادامه واکسیناسیون غیرمتمرکز قبلی از امروز به صورت متمرکز (سه شنبه ۱۶ شهریور ماه ۱۴۰۰) آغاز شد.

به گزارش می‌متالز، مدیر مجتمع صنعتی چادرملو با تاکید بر اهمیت حفظ سلامت کارکنان و پیمانکاران در برابر ویروس کرونا و لزوم حفظ تولید پایدار فولاد در کشور، اظهار کرد:باتوجه به لزوم حفظ ثبات بازار و برآوردن نیاز کشور با موافقت مدیرعامل محترم شرکت و با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی یزد، برنامه واکسیناسیون متمرکز تمامی کارکنان و پیمانکاران شاغل در مجتمع صنعتی چادرملو آغاز و در برابر این بیماری واکسینه می‌شوند.

مهندس خلیلی افزود: همکاران واحد منابع انسانی و واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست تمام شرکت‌ها موظف شده اند تمام امکانات لازم برای شتاب‌بخشی و اجرای مطلوب روند واکسیناسیون را برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا به کار گیرند.

به گفته مدیر مجتمع صنعتی چادرملو، تزریق واکسن کرونا به کارکنان، روزانه برای دست کم ۱۰۰۰ تَن از همکاران برنامه ریزی شده و به منظور پوشش واکسیناسیون کارکنان شاغل با پیگیری‌ها و تعاملاتی که با دانشگاه علوم پزشکی یزد صورت گرفته، سهمیه‌های لازم اختصاص یافته است.