تاریخ: ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۲:۴۷
کد خبر: ۲۲۶۹۶۹
‌می‌متالز - مدیرفنی سهام عدالت گفت: اکنون با توجه به تکمیل نشدن اطلاعات موجود در خصوص نحوه تعیین تکلیف سهام عدالت، نمی‌توان نظر قطعی و دقیق را در خصوص زمان اجرایی شدن این اقدام ارائه داد.

به گزارش می‌متالز، حسنلو، مدیر فنی سهام عدالت گفت: طرح مربوط به جاماندگان سهام عدالت باید ابتدا از سوی مجلس تصویب و سپس از طرف دولت به سازمان خصوصی‌سازی ابلاغ شود تا تصمیمات لازم در این سازمان برای تخصیص سهام عدالت به جاماندگان و نوع سهام از محل مدنظر اتخاذ شود.

حسنلو گفت: در نهایت بعد از طی شدن این مراحل، انجام بقیه اقدامات به شرکت سپرده گذاری واگذار می‌شود و این شرکت اقدام نهایی برای سامان بخشیدن به وضعیت جاماندگان را انجام خواهد داد.

فعلا اقدامی در زمینه جاماندگان سهام عدالت انجام نمی‌شود

وی افزود: تاکنون هیچ دستوری درخصوص تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت تا پایان سال به شرکت سپرده گذاری ابلاغ نشده است. این شرکت در وضعیت فعلی نمی‌تواند هیچ اقدامی در زمینه جاماندگان سهام عدالت اجرا کند.

مدیرفنی سهام عدالت گفت: اکنون با توجه به تکمیل نشدن اطلاعات موجود در خصوص نحوه تعیین تکلیف سهام عدالت، نمی‌توان نظر قطعی و دقیق را در خصوص زمان اجرایی شدن این اقدام ارائه داد.

منبع: ایکوپرس