تاریخ: ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۸:۵۳
کد خبر: ۲۲۷۰۲۶
نشانی از درآمد‌های با لقب «همت» نبود.
‌می‌متالز - ملی مس ایران با عرضه ۵ هزارتنی مس کاتد برای فروش به بورس کالا بارگیری شد و معامله ۱ هزار و ۱۰۰ تنی با نرخ ۲۳۶ میلیارد و ۵۳۴ میلیون به ثبت رسید.

به گزارش می‌متالز، روند صعودی درآمدزایی که از نیمه‌های مردادماه برای این شرکت مس فروش آغاز شده بود، تا هفته گذشته ادامه داشت اما؛ در این هفته کمی از مقدار درآمدزایی این شرکت کاسته شد، اما همچنان آمار این هفته چهارمین درآمد ارزشمند از ابتدای تیرماه است.

مجموع درآمد این هفته شرکت ملی مس ایران در بورس کالا به یک هزار و ۸۲ میلیارد تومان رسید.

ملی مس ایران در رشته سقوط از ارتفاع ...

مس کاتد

در هفته گذشته، ملی مس ایران با عرضه ۵ هزارتنی مس کاتد برای فروش به بورس کالا بارگیری شد و معامله ۱ هزار و ۱۰۰ تنی با نرخ ۲۳۶ میلیارد و ۵۳۴ میلیون به ثبت رسید.

ملی مس ایران در رشته سقوط از ارتفاع ...

کنسانتره فلزات گران‌بها

مشتریان ملی مس ایران همچنان ثبت سفارش و تقاضای بالایی را به میزان ۶۳ تن از کنسانتره فلزات گران‌بها را ارائه کردند اما؛ عرضه و البته معامله ۱۵ تنی باعث شد تشنگی متقاضیان حفظ شود.

میزان درآمدزایی از عرضه‌های قطره‌چکانی این شرکت را می‌توان ۶۵ میلیارد و ۲۰۴۳ میلیون تومان ارزش‌گذاری نقدی کرد.

سولفور مولیبدن

نوع عرضه‌های "فملی" در بخش سولفور مولیبدن نیز تقریبا همان همیشگی بود یعنی تعادلی در عرضه و تقاضا وجود نداشت و طی هفته‌های گذشته نیز این شرکت عطش مشتریان خود را در این بخش حفظ کرده است.

ملی مس ایران در رشته سقوط از ارتفاع ...

بر پایه این گزارش باید اشاره شود که فملی در بخش سولفور مولیبدن از ۱۰۶۰ تن سفارشی که برای این شرکت آمده بود حدود ۱۵۰ تن عرضه خود را به معامله ختم به خیر کرد.

از مجموع ۱۵۰ تن عرضه‌ای که این شرکت به مقصد بورس‌کالا بارگیری شده بود، ارزش نقدی ۷۲ میلیارد و ۶۶۴ میلیون تومان بود.

لازم به ذکر است که مس کم‌عیار R و G نیز در این هفته نیز بازهم بدون مشتری بود.

منبع: بورس نیوز