تاریخ: ۲۲ دی ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۳:۴۵
کد خبر: ۲۴۴۶۷۲
‌می‌متالز - موسسه اعتباری ملل و شرکت‌های فناوری اطلاعات آن همراهان هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران هستند.

به گزارش می‌متالز، همراهان هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران در غرفه ۴۷ آخرین محصولات و خدمات خود را به علاقمندان فناوری نوین مالی و بازدیدکنندگان این رویداد فناورانه معرفی خواهند کرد.

گفتنی است که: موسسه اعتباری ملل با دو شرکت فناوری اطلاعات "شرکت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل" (فام) و "شرکت فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک ملل" (فام+) در این رویداد شرکت نموده و میزبان بازدیدکنندگان در غرفه ۴۷ هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران واقع در هتل لاله و مرکز آفرینش‌های کانون در روز‌های ۲۱ و ۲۲ دی ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۹ الی ۱۸ هستند.

لازم به ذکر است که در این رویداد از دو خدمت جدید "متابانک" و نسخه جدید "هوش مصنوصی نرم افزار فام (روبوفام) " رونمایی خواهد شد.

هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران با سخنرانی بیش از ۱۰۰ نفر از مدیران و متخصصان و در قالب دوره تخصصی بانکداری نوین و میزگرد‌ها و نشست ها، کارگاه‌های معرفی محصول، بانکداری نوین، جشنواره چهره‌های ماندگار، جشنواره نوآوری و استارت آپی، تبلیغات محیطی، گفت و گوی B ۲ B و B ۲ G و … برگزار و مدیران، متخصصان و کارشناسان صنعت مالی، بانکداری و فناوری‌های مالی در آن می‌توانند تبادل اندیشه و همفکری کنند.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

عناوین برگزیده