تاریخ: ۲۲ دی ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۲:۲۹
کد خبر: ۲۴۴۷۷۷
‌می‌متالز - مدیرعامل شرکت تجلی معادن و فلزات گفت: پیش‌بینی می‌شود نماد شرکت تجلی معادن و فلزات اوایل هفته آینده بازگشایی شود.

به گزارش می‌متالز، سرمایه شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات، با افزایشی ۶۲۰ هزار درصدی، از ۱۰ میلیارد ریال به ۶۲ هزار میلیارد ریال رسید. این افزایش سرمایه ۱۹ دی ماه در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید و در کدال درج شد. زمان بازگشایی، دلیل طولانی شدن بازگشایی، قیمت سهام در زمان بازگشایی از جمله مهمترین پرسش‌های فعالان بازار سرمایه از مدیرعامل این شرکت است.

تجلی کی بازگشایی می‌شود؟

شرکت تجلی در قالب کنسریوم در معدن «جانجا» که یک معدن بزرگ مس در ایران است، مشارکت دارد و امیدواریم که در مزایده آن برنده شویم.

مرتضی علی‌اکبری، مدیرعامل شرکت تجلی معادن و فلزات در ارتباط با شرکت تجلی معادن و فلزات گفت: شرکت تجلی معادن و فلزات، اولین شرکت سهامی عام پروژه محور در ایران است. سهامداران بزرگ این شرکت معدنی و صنعتی چادرملو (کچاد)، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر (کگل)، توسعه معادن‌وفلزات (ومعادن) است. سهام این شرکت با عرضه موفقی که داشت، با استقبال خوبی مواجه شد.


دلیل طولانی‌شدن زمان بازگشایی تجلی


وی با بیان اینکه سهامداران این شرکت، سهامدارانی هستند که به تجلی اعتماد کردند و ما تمام تلاش خود را انجام داده‌ایم و به سهامداران اطمینان خاطر می‌دهیم که این تلاش ادامه خواهد داشت.
علی اکبری در ارتباط با طولانی شدن زمان بازگشایی این نماد گفت: با توجه به مشکلات تغییر سیستم، بازگشایی این نماد با مشکل مواجه شد، هرچند تجلی در این مشکلات مقصر نبوده، اما از سهامداران به دلیل طولانی شدن پروسه بازگشایی، عذرخواهی می‌کنیم.


زمان بازگشایی تجلی


مدیر عامل شرکت تجلی معادن و فلزات در ارتباط با زمان بازگشایی تجلی گفت: زمان دقیق بازگشایی نماد تجلی توسط سازمان بورس و اوراق مشخص می‌شود. اما در مرحله‌ای هستیم که نماد این شرکت به زودی بازگشایی می‌شود، پیش‌بینی این است که نماد شرکت تجلی معادن و فلزات اوایل هفته آینده بازگشایی شود.


پروژه‌های جدید تجلی معادن و فلزات


علی اکبری با اشاره به آتیه روشن تجلی، گفت: پیش‌بینی می‌شود، استقبال خوبی از سهام شرکت تجلی معادن و فلزات شود، به شکلی که می‌تواند برای سهامداران آورده خوبی داشته باشد. همچنین مطمئن هستیم سهامداران از این خرید پشیمان نخواهند شد.
مدیر عامل شرکت تجلی معادن و فلزات در ارتباط با پروژه‌های جدید شرکت تجلی معادن و فلزات بیان کرد: پروژه‌های تجلی معادن و فلزات محدود به ۵ پروژه نیست، چندین پروژه جدید استارت و سهامدار آن شده‌ایم که فولاد کردستان از جمله آن‌هاست.


علی اکبری افزود: شرکت جدیدی ایجاد شده که ۴۴ درصد آن متعلق به تجلی است. علاوه بر آن ۲ معدن از قبل در تربت حیدریه خریداری شده است. همچنین معادن کوچک طلا و مس در حال اکتشاف در مرحله تکمیلی هستند.
وی با اشاره به پروژه معدن مس گفت: شرکت تجلی در قالب کنسریوم در معدن جانجا که یک معدن بزرگ مس در ایران است، مشارکت دارد و امیدواریم که در مزایده آن برنده شویم.

منبع: صدای بورس

عناوین برگزیده