تاریخ: ۲۵ دی ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۱:۵۸
کد خبر: ۲۴۵۰۴۵
غیبت کالا‌ها و محصولات که هیچ مشتری ندارد؛
‌می‌متالز - مجموع درآمد این هفته ملی مس ایران به ۵۸۸ میلیارد تومان رسید و قدرت فروش این شرکت بدون در نظر گرفتن مس کاتد، واقعا عملکردی نگران کننده است.

به گزارش می‌متالز، شرکت ملی مس ایران در هفته منتهی به ۲۴ دی‌ماه خبری از استقبال پرشور مشتریان نبود و مجددا سطرح درآمدزایی‌ها به روال هفته‌های ابتدایی دی‌ماه بازگشت.

مجموع درآمد این هفته ملی مس ایران به ۵۸۸ میلیارد تومان رسید و قدرت فروش این شرکت بدون در نظر گرفتن مس کاتد، واقعا عملکردی نگران کننده است.

«ملی مس ایران» در تبدیل تقاضا به معامله ضعیف است!

مس کاتد

مس کاتد کالای قدرتمند ملی مس ایران باردیگر عرضه ۵ هزار و ۲۰ تن را به نمایش گذاشت و معامله مشتریان کمتر از نصف عرضه‌ها بود با اینکه در حدود ۳ هزار و ۹۲۰ تن تقاضا به ثبت رسیده بود، بخش فروش نتوانست تمام درخواست‌ها را تبدیل به معامله کند.

در هفته منتهی به ۲۴ دی‌ماه درآمد ناشی از مس‌کاتد برابر با ۵۱۹ میلیارد تومان بود.

سولفور مولیبدن بازگشت

در انتهای سبدکالایی این شرکت مسی، باید اشاره شود که سولفور ۱۴۰ تن عرضه را به ثبت رساند و تقاضای یک هزار و ۱۸۰ تنی از مشتریان نیز برای آن درج شد و در نهایت تمام عرضه‌ها را فروخت.

باید اشاره شود که مجموع درآمدی ۶۷ میلیارد و ۴۳۷ میلیون تومان، کارنامه فروش این شرکت در بخش سولفور مولیبدن بود.

مس مفتول

نگاهی به معاملات مس مفتول شرکت ملی مس ایران حاکی از آن بوده که یک هزار و ۲۰۰ تن از این کالا به بازار عرضه‌شده و ۱۸۰ تن از این کالا به فروش رسید و یک میلیارد و ۴۱۳ میلیون تومان درآمد کسب کرد.

لازم به ذکر است که مس کم‌عیار G و R نیز علارغم عرضه‌هایی که داشتند، بدون مشتری ماندند.

منبع: بورس نیوز

عناوین برگزیده