تاریخ: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۱:۵۸
کد خبر: ۲۵۸۳۲۲
مدیر ارشد تولید فولاد مبارکه در اولین جشن تکریم از مدرسان این شرکت تأکید کرد؛
‌می‌متالز - مدیر ارشد تولید شرکت فولاد مبارکه بر ضرورت آموزش راهکار‌های کاهش مصرف انرژی و افزایش بهره‌وری در فولاد مبارکه تأکید کرد.

به گزارش می‌متالز، غلامرضا سلیمی، مدیر ارشد تولید شرکت فولاد مبارکه عصر امروز در اولین جشن تکریم و قدردانی از ۶۶۰ مدرس داخلی فولاد مبارکه با بیان این که تولید در راس امور است، اظهار کرد: فضای رقابتی شدیدتری نسبت به قبل در صنعت فولاد ایجاد شده و رقبای جهانی ما در ۳ یا ۴ سال آینده وضعیت به مراتب قوی‌تری در تولید و فروش خواهند داشت، بنابراین خیلی مهم است که از الان به فکر باشیم که در برخی امور آموزشی و توانمندسازی سرمایه‌های انسانی چابک‌تر عمل کنیم.

وی با بیان این که معلمان و مدرسان وظیفه تعلیم و تربیت دارند و این موضوع باید رسالت اول آن‌ها باشد، افزود: معلمان و مدرسان باید پیش از هرچیز، یک الگوی موفق باشند.

مدیر ارشد تولید شرکت فولاد مبارکه با تأکید بر ضرورت حفظ بازار رقابتی خاطرنشان کرد: مسیر رسیدن به این مهم، این است که در حوزه آموزشی افزایش کیفیت و کاهش ضایعات به طور جدی اقدام شود؛ در این میان نقش مدرسان از اهمیت زیادی برخوردار است و در همین‌جا از آنان خواهش می‌کنم در تدریس خود، موضوعات کاهش مصرف انرژی، افزایش بهره‌وری و کاهش ضایعات را برجسته کنند تا فولاد مبارکه بتواند همچنان سرآمد و متعالی بماند.

وی در پایان با بیان این که اثربخشی آموزش یکی دیگر مسائل حائز اهمیت است که باید مورد توجه قرار گیرد، اذعان داشت: اثربخشی آموزش پیوسته باید رصد شود تا از وضعیت مثبت آن اطمینان حاصل شود؛ در فولاد مبارکه افرادی وجود دارند که کتاب‌های مفید و ارزنده‌ای را تالیف کرده‌اند که شایسته است از این افراد تقدیر شود.

منبع: پایگاه خبری - تحلیلی ایراسین

عناوین برگزیده