تاریخ: ۰۳ تير ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۲:۳۸
کد خبر: ۲۶۳۷۳۹
‌می‌متالز - دکتر علی رستمی رشد تولید و ثبت رکورد در حوزه تولید و فروش در دوماهه نخست سال جاری را نشان دهنده تعهد و همت کارکنان شرکت دانست و از تمامی پرسنل شرکت که با جان و دل در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در خصوص افزایش تولید و بهره‌وری و تحقق شعار امسال؛ «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین»؛ می‌کوشند، تقدیر کرد.

به گزارش می‌متالز به نقل از مس پرس، به گفته دکتر «علی رستمی» مدیرعامل شرکت مس این نشست با هدف گفت‌و‌شنود در خصوص رفع دغدغه‌های کارکنان و کارگران شرکت مس برنامه‌ریزی و اجرا شده است تا کارگران زحمتکش صنعت بزرگ مس ایران با کمترین نگرانی تمرکز خود را بر افزایش و رونق تولید بگذارند.

بر اساس این گزارش، همچنین نمایندگان کارگران در این نشست از توجه ویژه مدیرعامل شرکت به افزایش رفاه کارمندان شرکت و سلامت کارکنان و خانواده‌های پرسنل قدردانی کردند.

گفتنی است این نشست با حضور محراب احمدیان معاون توسعه سرمایه انسانی و سیستم‌های اطلاعاتی، محمد قراخانلو مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی، مهدی مقدم رضایی مدیر گروه حراست و عزت‌الله صادقی نژاد مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل برگزار شد.

منبع: مس پرس

عناوین برگزیده