تاریخ: ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۰:۵۸
کد خبر: ۲۶۸۹۴۴
‌می‌متالز - خودرو فراری شکست‌ناپذیر مایکل شوماخر در فرمول یک به حراج گذاشته می‌شود. این دومین خودرو شوماخر است که حراج می‌شود.

به گزارش می‌متالز، خودروی فراری مایکل شوماخر به حراج گذاشته می‌شود.

خودروی شکست‌ناپذیر فراری مایکل شوماخر در فرمول یک آماده رکوردشکنی است. این اتومبیل به‌عنوان یکی از موفق‌ترین اتومبیل‌های تاریخ فرمول یک قرار است به حراج گذاشته شود.

در حالی که همه علاقمندان فرمول یک امیدوار به بهبودی مایکل شوماخر راننده اسطوره فرمول یک هستند و رکورد‌های بی‌نظیر او از خاطره‌ها محو نمی‌شود، اما در میان خواستنی‌ترین اتومبیل‌های فرمول یک، اتومبیل فراری شوماخر هم قرار است که به حراج گذاشته شود.

خودروی فراری شوماخر حراج می‌شود

اگرچه ممکن است ماشین مسابقه فراری F۳۰۰ شوماخر نسبت به فراری امروز قدرت کمتری داشته باشد، اما هرگز این اتومبیل شکست نخورده است. یکی دیگر از خودرو‌های شوماخر پیش از این ۷.۵ میلیون دلار به فروش رفت، اما پیش‌بینی می‌شود F۳۰۰ با قیمت بالایی به فروش برسد.

اولین قهرمانی شوماخر با این خوردو ۷ ژوئن ۱۹۹۸ در گرندپریکس مونترال کانادا بود. اواخر همان ماه، این شاسی بلند F۳۰۰ یک پیروزی دیگر در گرندپریکس فرانسه با فرمان شوماخر به دست آورد. حالا این اتومبیل می‌تواند برای شما باشد. ارزش پیش‌بینی شده بین ۶ تا ۸ میلیون دلار است.

خودروی فراری شوماخر حراج می‌شود

منبع: تجارت نیوز

عناوین برگزیده