تاریخ: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۶:۰۰
کد خبر: ۲۶۹۷۴۱
‌می‌متالز - در پی انتشار اخبار کذب در فضای مجازی با «عنوان کمک ۱۲۰ میلیارد تومانی شرکت ملی مس به تیم تراکتورسازی تبریز» روابط عمومی شرکت ملی مس در اطلاعیه‌ای ضمن نادرست خواندن مفاد خبر مذکور، برای روشن شدن افکار عمومی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش می‌متالز به نقل از مس پرس، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

۱. شرکت ملی صنایع مس ایران یک شرکت سهامی محسوب می‌شود و هر گونه اخذ تصمیم در این خصوص منوط به تصویب سهامداران است. در این راستا، شرکت ملی مس و هیات مدیره تاکنون برای پرداخت کمک‌های مالی به تیم تراکتورسازی تبریز، تصمیمی اتخاذ نکرده و مصوبه‌ای به امضا نرسانده است؛ لذا با در نظر گرفتن همه جوانب و اطمینان از عملکرد شفاف و واضح طی این مدت، این مساله را تکذیب می‌کنند.

۲. انتظار داریم جامعه ورزشی و رسانه‌هایی که در امر خطیر اطلاع رسانی صحیح فعالیت می‌کنند هوشیارانه عمل کرده و با اتکاء به اسناد و مستندات قانونی اخبار را منتشر نمایند.

۳. به طور قطع شرکت ملی صنایع مس ایران در راستای مسوولیت اجتماعی خویش، تمام تلاش خود را در جهت حمایت از جوانان ورزشکار و پر تلاش شهر و استان‌های محل فعالیت خویش خواهد کرد و آن را در دستور کار خود قرار داده و در آینده نیز بر اساس آن اقدام خواهد کرد.

منبع: مس پرس

عناوین برگزیده