تاریخ: ۲۳ شهريور ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۲:۱۱
کد خبر: ۲۷۴۳۶۵
نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی:
‌می‌متالز - پس از دست‌یابی به بالاترین قله‌های تولید در گروه فولاد مبارکه طی ۵ ماه نخست سال جاری، نوبت به افتتاح چهار پروژه توسعه‌ای در این گروه رسید.

به گزارش می‌متالز، ۴ پروژه توسعه‌ای در گروه فولاد مبارکه مشتمل بر احداث خط خردایش و دانه‌بندی و سنگ‌شکن اولیه در شرکت فولادسنگ مبارکه و پروژه‌های بهره‌برداری از معدن سنگ‌ آهن خاک سرخ کودی هرمزگان و سنگ‌ آهن سیلیس داوران کرمان با حضور مدیرعامل، معاونان و برخی از مدیران شرکت فولاد مبارکه، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، مسوولان منطقه، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی فولادسنگ مبارکه به‌صورت حضوری و آنلاین افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل گروه فولاد مبارکه در جریان افتتاح این پروژه‌ها با اشاره به اهمیت ایجاد اشتغال در کشور و استفاده از ظرفیت‌های داخلی برای بومی سازی تجهیزات تصریح کرد: طرح‌هایی که در شرکت فولادسنگ مبارکه به افتتاح و بهره‌برداری رسید، با ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری، به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم ۲۵۰ شغل جدید ایجاد کرد. همچنین ۷۰ تا ۹۰ درصد تجهیزات این پروژه‌ها توسط متخصصان داخلی بومی سازی شده است.

پروین صالحی نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در جریان افتتاح ۴ طرح توسعه‌ای در گروه فولاد مبارکه تأکید کرد: فولاد مبارکه حرکت خود را در مسیر رشد اقتصادی کشور همچنان پرقدرت ادامه دهد. بر خود لازم می‌دانم تا از مدیریت فولاد مبارکه تشکر کنم و باز هم تأکید کنم که تولید به‌عنوان ستون فقرات اقتصاد کشور موردتوجه کل مسوولین و به‌خصوص مجلس شورای اسلامی است.

منبع: کیهان

عناوین برگزیده