تاریخ: ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۴:۲۵
کد خبر: ۲۷۴۴۵۰
مدیر تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری خبر داد؛
‌می‌متالز - مدیر تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری از پیشرفت ۳۵ درصدی پروژه احداث جاده دسترسی این شرکت خبر داد.

به گزارش می‌متالز، جمشید علی بابایی گفت: اجزای این پروژه با هدف کاهش ۱۵ کیلومتری مسیر دسترسی وسایل نقلیه سبک و سنگین، مدیریت هزینه‌های حمل مواد اولیه و محصول و همچنین افزایش ایمنی ترابری، عملیات احداث جاده اختصاصی فولاد سفیددشت از محور بروجن به اصفهان (از مسیر شهر سفیددشت) به طول ۶ کیلومتر و عرض ۴.۲۲ متر در مهرماه ۱۴۰۰ و در دو باند مجزا آغاز شده است.

وی افزود: این جاده در محور شمالی شهر سفیددشت واقع شده و محل اتصال آن به محور سفیددشت- زرین شهر به وسیله پل زیرگذر در حدفاصل محوطه شهرک صنعتی سفیددشت و خط راه آهن است.

به گفته مدیر تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری مدت زمان پیش بینی شده برای این پروژه ۱۸ ماه و بودجه اختصاص یافته به آن بالغ بر ۱۳۰۰ میلیارد ریال است؛ ضمن اینکه اجرای عملیات پروژه با مشاوره شرکت فنی مهندسی فولاد مبارکه و توسط شرکت پیمانکاری زرین سپاهان در حال انجام است.

اردلان رئیسی، رئیس اجرای پروژه‌های جنبی و پشتیبانی در خصوص روند عملیات اجرایی این طر ح خاطرنشان کرد: میزان پیشرفت پروژه احداث جاده دسترسی شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری تا پایان مردادماه ۱۴۰۱ حدوداً ۳۵ درصد بوده که با گذشت حدود ۱۱ ماه از شروع آن همچنان مطابق با برنامه در حال انجام است.

رئیس اجرای پروژه‌های جنبی و پشتیبانی فولاد سفیددشت ابراز امیدواری کرد با انجام اقدامات لازم در راستای پیشبرد پروژه یادشده، در مدت زمان پیش بینی شده و حتی زودتر از آن موفق به تکمیل و بهره برداری از این طرح باشیم.

منبع: شمانیوز

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده