تاریخ: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۰:۱۹
کد خبر: ۲۸۰۸۰۲
‌می‌متالز - فرماندار شهرستان اردستان گفت:معادن شهرستان اردستان در اجرای طرح‌های عمرانی روستا‌های این شهرستان مشارکت می‌کنند.

به گزارش می‌متالز، سید محمد هادی احمدی‌طبا فرماندار اردستان در جلسه هماهنگی جلب مشارکت معادن در اجرای طرح‌های عمرانی شهرستان، اظهار کرد: مشارکت معادن در اجرای طرح‌های عمرانی روستا‌های اردستان و با ورود معادن به حوزه عمرانی مردم اثرات فعالیت این بخش را در شهرستان به صورت واقعی حس خواهند کردند.

وی با اشاره به مرمت و بهسازی یک کیلومتر از جاده روستای چاه ریسه با مشارکت معادن، افزود: هزینه اجرای این طرح بالغ بر یک میلیارد تومان می‌باشد و به صورت مشارکتی با تامین قیر از طرف دولت و پرداخت هزینه اجرای طرح از طریق معادن انجام خواهد شد.

احمدی طبا خاطرنشان کرد: جاده حد فاصل روستای باقرآباد تا چاه ریسه حدود ۱۲ کیلومتر است که حدود ۴کیلومتر خرابی شدید دارد و در مرحله اول یک کیلومتر بهسازی و روکش آسفالت گرم می‌شود.

فرماندار اردستان بیان کرد: تابلوی تمثال شهدا و نام روستای چاه ریسه نیز توسط یکی دیگر از معادن داران منطقه در دست ساخت است که به زودی نصب خواهد شد.

وی تاکید کرد‌: در مدت اخیر کمک‌های دیگری از معادن فعال شهرستان برای بخش‌های فرهنگی و ورزشی ازجمله ورزش بانوان جذب شده که شاهد مدال آوری ورزشکاران رشته‌های مختلف در سطح استان بوده‌ایم.

منبع: خبرگزاری فارس

عناوین برگزیده