تاریخ: ۲۴ دی ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۳:۵۹
کد خبر: ۲۸۸۲۳۷
‌می‌متالز - با هوشیاری و سرعت عمل پلیس هرمزگان عامل تیراندازی به یک شرکت تولیدی، شناسایی و در یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

به گزارش می‌متالز، مجتبی قهرمانی فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره ایجاد ناامنی و تیراندازی به یک واحد کارخانه معدن سنگ در حوزه سرزمینی شهرستان بندعباس و متواری شدن عامل تیراندازی، پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سردار غلامرضا جعفری افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی استان با تلاش همه جانبه و گشت زنی‌های هدفمند در محل، با کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه‌های پلیس عامل تیراندازی را شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات ضربتی متهم را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی استان اظهار داشت: در بازرسی از محل و مخفیگاه متهم یک قبضه اسلحه شکاری که در تیر اندازی بکارگیری شده بود کشف و ضبط و متهم در بازجویی‌های بعمل به جرم ارتکابی با انگیزه مشکلات مالی بدلیل اخراج از شرکت مورد نظر و بیکاری اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با تأکید براینکه استان هرمزگان جایی برای جولان هنجارشکنان و اراذل و اوباش نیست، خاطر نشان کرد: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شد.

منبع: رکنا

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین