تاریخ: ۲۶ دی ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۴:۲۲
کد خبر: ۲۸۸۲۶۸
‌می‌متالز - نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس گفت: شرکت فولاد ازنا حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و اگر اعتبار لازم تخصیص پیدا کند در آینده‌ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش می‌متالز، حسین گودرزی در گفت و گویی، به اقدامات انجام شده در حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: وقفه‌ای در احداث شرکت فولاد ازنا ایجاده شده بود که با تلاش‌های انجام شده در دی ماه سال گذشته عملیات ساخت آن شروع شد.

وی افزود: هفته جاری جلسه‌ای برای تکمیل شرکت فولاد ازنا خواهیم داشت و به دنبال این هستیم تا مشارکت کنندگان پای کار بیایند در ضمن حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و اگر اعتبار لازم تخصیص پیدا کند در آینده‌ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس بیان کرد: صنایع داروی سازی بایر افلاک در شهرستان ازنا و در منطقه ویژه اقتصادی است که فاز ساخت دارو‌های انسانی ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و فاز دارو‌های دامی نیز با حداقل ظرفیت موجود فعال شده است.

این نماینده مردم در مجلس گفت: مقرر شده هفته آینده جلسه‌ای با حضور وزیر صمت در خصوص تامین اعتبار ۱۰ درصد باقی مانده فاز دارو‌های انسانی صحبت شود تا اعتبار به آن اختصاص پیدا کند و پس از آن راه اندازی شود.

منبع: دنیای معدن

عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین