تاریخ: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۸:۴۰
بازدید: ۱۱۵
کد خبر: ۲۸۹۲۶۳
سرویس خبر : آهن و فولاد

آهن و فولاد ارفع گوهینامه دو ستاره سطح پیشروان بهره وری دریافت کرد

‌می‌متالز - در جریان برگزاری نهمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران، شرکت آهن و فولاد ارفع گوهینامه دو ستاره سطح پیشروان بهره وری دریافت کرد.

به گزارش می‌متالز، در متن این گواهینامه که به امضای «وجیه الله جعفری» معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل ایمیدرو رسیده، خطاب به مهندس مهری نژاد، مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع آمده است: ایفای نقش در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی کشور ماموریتی است بزرگ که اجرای آن نیازمند به کارگیری همه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های گسترده و نهفته کشور به ویژه بخش معدن و صنایع معدنی است.

بر اساس ارزیابی به عمل آمده طی فرآیند ارزیابی بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران در سال ۱۴۰۱، این گواهینامه به پاس قدردانی از تعهد و تلاش بی وقفه مدیران و کارکنان آن شرکت در مسیر توسعه، رشد و تعالی اعطا می‌شود.

امید است با تلاش بیشتر و لطف خداوند متعال شاهد دستیابی آن شرکت به مدارج بالاتر در تعالی و پیشرفت باشیم.

برپایه این گزارش، در خاتمه این مراسم جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی در سطوح مختلف به ۳۶ شرکت برتر کشور اعطا شد.

همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران از سوی ایمیدرو به عنوان یک الگوی بومی در بخش معدن و صنایع معدنی و با هدف حفظ بهبود مستمر، بهره‌وری و تعالی شرکت‌های این بخش از سال ۹۱ برگزار می‌شود.

در فرآیند ثبت نام شرکت‌های بخش معدن و صنایع معدنی برای ارزیابی بهره وری، ۶۰ شرکت حضور یافتند که در نهایت ۴۰ شرکت بخش خصوصی و دولتی مورد ارزیابی قرار گرفتند.

آهن و فولاد ارفع گوهینامه دو ستاره سطح پیشروان بهره وری دریافت کرد

آهن و فولاد ارفع گوهینامه دو ستاره سطح پیشروان بهره وری دریافت کرد


منبع: دنیای معدن

عناوین برگزیده