تاریخ: ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۰:۳۶
بازدید: ۲۰۲
کد خبر: ۲۹۶۰۶۰
سرویس خبر : اجتماعی

رئیس مرکز روابط عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

‌می‌متالز - «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در حکمی «مهدی رضوی‌ کیا» را به‌عنوان رئیس مرکز روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل منصوب کرد.

به گزارش می‌متالز به نقل از شبکه اطلاع‌ رسانی روابط‌ عمومی ایران (شارا)، «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در حکمی «مهدی رضوی‌کیا» را به‌عنوان رئیس مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل منصوب کرد.

به گزارش مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، متن حکم به شرح ذیل است:

نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جناب‌عالی به موجب این حکم به‌عنوان «رئیس مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل» منصوب می‌شوید.

در ادامه این متن آمده است: با عنایت به ابعاد گسترده و فرابخشی بودن مأموریت‌های وزارت متبوع شایسته است نسبت به برنامه‌ریزی و انجام اقدامات ذیل، اهتمام لازم را معمول و ان‌شاء‌الله منشاء خدمات مؤثر در این بخش باشید.

۱- تعامل سازنده با جامعه رسانه‌ای و فرهنگی کشور، اصحاب مطبوعات، خبرنگاران و خصوصاً رسانه ملی

۲- فعال‌سازی شورای اطلاع‌رسانی وزارت متبوع در راستای تبیین اهداف مهم پیش‌رو از جمله اشتغال، رفاه اجتماعی، بیمه‌های تکمیلی و همگانی و ...

۳- اطلاع‌رسانی شفاف و به‌هنگام فعالیت‌ها و دستاورد‌های دولت مردمی و وزارت متبوع خصوصاً به جامعه هدف از جمله کارگران عزیز و شرکای محترم اجتماعی

۴- تعامل سازنده با سازمان‌های وابسته، شرکت‌ها، بانک‌ها و صندوق‌های بازنشستگی به‌منظور هم‌افزایی و پیشبرد مطلوب امور و فعالیت‌ها

۵- پیگیری و تأمین اعتبارات لازم، تجهیزات، نیروی انسانی متعهد، انقلابی و کارآمد برای مجموعه روابط‌ عمومی و شورای اطلاع‌ رسانی

۶- تمهید و اجرای برنامه‌های ملی و مذهبی فاخر در مجموعه وزارتخانه با همکاری همه واحد‌های ستادی و استانی

۷- نظارت بر فعالیت‌های مرتبط با حوزه روابط‌ عمومی و اطلاع‌ رسانی دستگاه‌ها، سازمان‌های وابسته و استان‌ها

امید است با اتکال به ذات اقدس الهی و به تأسی از اهداف و رویکرد‌های دولت مردمی مبتنی بر «مردم‌ مداری، عدالت‌ محوری، فساد ستیزی و پاکدستی» در خدمت به آحاد مردم عزیز و انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.

«مهدی رضوی‌کیا» دارای سوابق اجرایی و علمی همچون مدیر مرکز خادمیاری و کانون‌های خدمت رضوی آستان قدس رضوی، رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی، مدیرکل روابط‌ عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد و مشاور شهردار مشهد، رئیس گروه مشاوران شهرداری مشهد، عضو هیات‌ مدیره مؤسسه و روزنامه شهرآرا و دانشجوی دکتری مدیریت دولتی است.

منبع: شبکه اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی ایران (شارا)

عناوین برگزیده