تاریخ: ۳۰ آبان ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۱:۵۶
بازدید: ۶۲
کد خبر: ۳۲۴۵۵۰
سرویس خبر : محیط زیست

تجلیل از کادر درمان و پرستاران مرکز اورژانس مجتمع معدنی چادرملو

‌می‌متالز - همزمان با میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، از زحمات پرستاران مجتمع معدنی چادرملو قدردانی شد.

به گزارش می‌متالز، مهندس داودی مدیر این مجتمع به همراه جمعی از مدیران و پزشکان، با حضور در بخش درمانی این مجتمع، ضمن تبریک میلاد فرخنده و با سعادت اسوه صبر و استقامت، حضرت زینب کبری (س)، تلاش‌های فداکارانه و زحمات شبانه روزی پرستاران را در جهت بهبود حال بیماران، شایسته تقدیر دانست و بر الگو قرار دادن حضرت زینب سلام الله علی‌ها تاکید کرد.

مهندس داودی، سرپرست معاونت امور معادن و فرآوری چادرملو با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر لزوم تکریم مقام والای پرستاران، این امر را نشان دهنده جایگاه رفیع پرستاران دانست و گفت: خدمت در این حرفه مقدس، توفیق و سعادت بزرگ الهی است و شما عزیزان سخت کوش، اسوه مهربانی و مورد احترام اقشار مختلف جامعه هستید که در عرصه سلامت با حوصله، صبر و مقاومت زیاد در سخت‌ترین شرایط نیز به درمان بیماران می‌پردازید.

وی در ادامه ضمن گرامیداشت آغاز هفته بسیج افزود: در کشور عزیزمان، همسران جانبازان گرانقدر هشت سال دفاع مقدس، پرستاران گمنامی هستند که با صبر و بردباری و بدون توقع، از عزیزان جانباز پرستاری می‌کنند که ما باید از این فرشتگان زمینی درس صبر و بردباری بگیریم.

محمد داودی در پایان گفت: در سال‌های گذشته و در شرایط سخت کرونا، پرستاران که با همت جهادی خود خالق صحنه‌های انسان دوستانه‌ای بودند را از یاد نخواهیم برد. به همین مناسبت مراسمی نیز با حضور کارکنان و کارگران در مسجد مجتمع صنعتی چادرملو برگزار گردید.

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده