تاریخ: ۳۰ آبان ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۱:۰۲
بازدید: ۱۳۴
کد خبر: ۳۲۴۷۳۵
سرویس خبر : آهن و فولاد

پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج

‌می‌متالز - مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با تبریک فرارسیدن هفته بسیج به بسیجیان ولایتمدار، این شجره طیبه را نماد بارزی از یک نهاد موفق و مؤثر مردمی دانست که پیام آور اندیشه متعالی خودباوری، خدمت خالصانه و کارآمدی نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش می‌متالز، متن پیام مهندس علی محمدی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

هفته پرخیر و برکت بسیج، فرصت مناسبی برای پاسداشت خدمتگزاران مخلص ایران اسلامی است که صادقانه و خاضعانه در راستای حراست و حفظ انقلاب اسلامی از گزند و آسیب دشمنان، مستکبران و بدخواهان جمهوری اسلامی، گام برداشته و مجدانه همت گمارده‌اند تا از این نظام مقدس صیانت کنند.

بدون شک نقش مهم، بی‌بدیل و موثر بسیجیان ولایتمدار در روند تحولات شگرف کشور، دوران پرافتخار دفاع مقدس، بلایای طبیعی و بحران‌ها، کمک‌های مؤمنانه به نیازمندان و…، برکسی پوشیده نیست.

به خوبی در کلام حضرت آقا، می‌توان به جایگاه و اهمیت بسیج در جامعه و کشور پی برد، آنجا که رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) فرموده اند؛ می‌توان بسیج را بحق مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی نامید.

امروز ایران اسلامی، بیش از هر زمان دیگری نیازمند روحیه فداکاری، دیگرخواهی و بازگشت به باور‌های الهی و انسانی نهفته در تفکر بسیجی است و هفته بسیج، بهترین فرصت برای زنده نگه داشتن تفکر فداکاری، ایثار و خدمت صادقانه و خالصانه است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره)، شهدای معظم انقلاب اسلامی و ارج نهادن به مقام جانبازان و آزادگان سرافراز، هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان دریادل بویژه بسیجیان استان خوزستان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. اطمینان می‌دهم، مجموعه مدیران و کارکنان شرکت فولاد اکسین خوزستان با همین تفکر بسیجی و روحیه انقلابی خود، در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، سرافرازی جمهوری اسلامی و اعتلای اهداف مقدس نظام، به ثبت رکورد‌ها و رشد تولید ادامه داده و برای ایران اسلامی افتخارآفرینی می‌کنند.

علی محمدی
مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان
۳٠ آبان ۱۴٠۲

پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج

منبع: فولاد اکسین خوزستان

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده