تاریخ: ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۰:۲۴
بازدید: ۱۸۱
کد خبر: ۳۳۲۱۷۱
سرویس خبر : معادن و مواد معدنی
گندله عنوان پرفروش‌ترین محصول معدنی و صنعتی گل‌گهر را به نام خود زد؛

حال خوش "کگل" بعد از فرازونشیب‌های مقدار فروش

‌می‌متالز - معدنی و صنعتی گل‌گهر در دی‌ماه از فروش یک‌ میلیون و ۳۰۳ هزار تن محصولات تولیدی خود به درآمد ۵ هزار و ۶۵ میلیارد تومانی دست‌یافت.

به گزارش می‌متالز، شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به دی‌ماه سال جاری مجموع مقدار فروش محصولات تولیدی خود طی این دوره را برابر با یک‌ میلیون ۳۰۳ هزار تن اعلام کرد، "کگل" محصولاتی که در نخستین ماه از سال جاری به فروش رساند مربوط به فروش در بازار داخلی بود.

حال خوش
محصولاتی که "کگل" در دی‌ماه موفق به فروش آن‌ها شد شامل گندله بورس کالا، کنسانتره بورس کالا، سنگ آهن دانه‌بندی‌شده و کلوخه سنگ آهن در بازار داخلی بود که به فروش رسید. محصول "گندله" بیشترین مقدار فروش را در این دوره به خود اختصاص داد و پس‌ازآن نیز کلوخه سنگ‌ آهن عمده‌ترین مقدار فروش را با ۲۵۹ هزار تن به نام خود زد.

روند مقدار فروش ماهانه "کگل"

معدنی و صنعتی گل‌گهر در دی‌ماه از فروش یک‌ میلیون و ۳۰۳ هزارتن محصولات تولیدی خود به درآمد ۵ هزار و ۶۵ میلیارد تومانی دست‌ یافت، مقدار فروش ماهانه این شرکت معدنی در دوره مشابه سال گذشته برابر با ۸۸۳ هزار تن به ثبت رسید که اکنون شاهد رشد ۱۷۹ درصدی مقدار فروش در یک سال گذشته بوده‌ایم، گفتنی است که در دی‌ماه مقدار فروش "کگل" ۴۸ درصد نسبت به آذرماه افزایش داشته است.

حال خوش
همان‌طور که در متن فوق گفته شد پرفروش‌ترین محصول معدنی و صنعتی گل‌گهر در دی‌ماه که مورد تقاضای مشتریان قرار گرفت مربوط به «گندله» با ۷۵۳ هزار تن بود که در بورس کالا مورد معامله قرار گرفت، این محصول ۵۸ درصد از مقدار فروش ماهانه را در نخستین ماه از سال جاری به خود اختصاص داد، "کگل" از فروش ۷۵۳ هزار تن «گندله» در بورس کالا ۳ هزار و ۶۵۵ میلیارد تومان درآمدزایی داشت.

شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در دی‌ماه سال جاری ۳ میلیون و ۹۵ هزار تن از محصولات «کلوخه سنگ‌ آهن، کنسانتره سنگ‌ آهن، سنگ‌ آهن دانه‌بندی‌شده، گندله» را تولید کرد که بیشترین سهم تولید را در این دوره ماهانه کلوخه سنگ‌ آهن با یک میلیون و ۶۷ هزار تن به خود اختصاص داد.

منبع: بورس نیوز

عناوین برگزیده