تاریخ: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۱:۳۶
بازدید: ۶۷۷
کد خبر: ۳۳۴۴
سرویس خبر : معادن و مواد معدنی
سبحانی فر خبر داد:

سفر هیئت اعزامی کمیسیون صنایع به آزادشهر/ بررسی میدانی حادثه معدن زمستان یورت

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از سفر و ورود هیئت اعزامی کمیسیون متبوعش به آزادشهر برای بررسی میدانی حادثه معدن زمستان یورت خبر داد.
سفر هیئت اعزامی کمیسیون صنایع به آزادشهر/ بررسی میدانی حادثه معدن زمستان یورت

رمضانعلی سبحانی فر با اشاره به دستور دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس به کمیسیون صنایع برای بررسی وضعیت معدن زمستان یورت آزادشهر گفت: هیئت اعزامی کمیسیون صنایع دقایقی پیش وارد آزادشهر شد تا با حضور در معدن زمستان یورت علل وقوع حادثه را بررسی کرده و در جریان  روند امدادرسانی  قرار گیرد.

نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هیئت اعزامی پس از بازدید از محل وقوع حادثه و گفت وگو با مقامات دیربط استانی گزارشی از علل و ابعاد وقوع حادثه تهیه می کند، افزود: پس از بررسی میدانی از مسئولان وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولان استانی برای ارائه توضیحات در کمیسیون دعوت به عمل می آید.

گزارش در صحن علنی مجلس قرائت می شود

سبحانی فر ادامه داد:پس از بازدید میدانی، حضور مسئولان در کمیسیون و جمع بندی علل و ابعاد وقوع گزارش کمیسیون صنایع و معادن نهایی و برای قرائت در صحن علنی مجلس به هیئت رییسه تقدیم می شود.

عضو گروه اعزامی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به آزادشهر، تصریح کرد: رعایت ایمنی در معادن یکی از اصول اولیه و مهم است که بی توجهی به این اصل پیامدهای جبران ناپذیری دارد، لذا تمامی معادن کشور باید به رعایت اصول ایمنی پایبند باشند.

عناوین برگزیده