تاریخ: ۲۰ تير ۱۴۰۳ ، ساعت ۱۶:۲۳
بازدید: ۴۰
کد خبر: ۳۴۵۴۹۵
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت
در سی‌ویکمین روز تیرماه؛

زمان برگزاری مجمع "وپارس" مشخص شد

زمان برگزاری مجمع
‌می‌متالز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بانک پارسیان با نماد "وپارس" روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ برگزار می‌شود.

به گزارش می‌متالز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بانک پارسیان، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۰۸:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ در استان تهران، شهر تهران به آدرس شهرک قدس (غرب) انتهای بلوار شهید دادمان پژوهشگاه نیرو سالن خلیج فارس برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره و تعیین پاداش هیات مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم بانک پارسیان دعوت می‌شود به منظور اخذ برگ ورود به جلسه از تاریخ ۲۷ تیر ماه لغایت ۳۰ تیرماه ۱۴۰۳، در روز و ساعات اداری با در دست داشتن مدارک مالکیت سهام و ارائه کارت شناسایی معتبر، به اداره سهام بانک واقع در تهران، شهرک قدس (غرب)، بلوار شهید فرحزادی، خیابان زرافشان غربی، پلاک ۴ (باجه اداره سهام) مراجعه فرمایند. ترتیبی داده شده است که بعد از مهلت فوق نیز، در روز و محل برگزاری مجمع عمومی، در فاصله ساعت ۷ الی ۸ با اخذ مدارک مربوطه برگ ورود به مجمع صادر گردد. همچنین پخش مستقیم و همزمان مراسم مجمع از طریق وب سایت بانک نیز انجام خواهد شد. ضروری است مستندات مؤید نمایندگی و وکالت، ولایت یا قیومیت حداقل سه روز قبل از تاریخ تشکیل مجمع عمومی به اداره سهام بانک، در قبال اخذ رسید تحویل شود.

منبع: بورس نیوز

عناوین برگزیده