تاریخ: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ، ساعت ۲۲:۲۰
بازدید: ۱۹۴
کد خبر: ۳۸۰۲۷
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت

انتشار اطلاعیه بانک قوامین و موسسه کوثر در کدال

می متالز - پیرو اطلاعیه بانک مرکزی، مبنی بر تمدید مهلت فروش سهام بانک‌های ادغامی، بانک قوامین و موسسه کوثر نیز اطلاعیه خود را در کدال منتشر کردند.
انتشار اطلاعیه بانک قوامین و موسسه کوثر در کدال

به گزارش می متالز، بانک مرکزی روز گذشته اطلاعیه ای صادر کرد که بر اساس آن، در چارچوب ابلاغ طرح ادغام بانک‌ها و موسسات اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه و براساس مصوبه شورای عالی بورس مبنی بر اجازه انجام معاملات در خارج از ساعات معاملاتی، مهلت فروش سهام  تمام اشخاص حقیقی و حقوقی غیر وابسته در بانک‌های قوامین، حکمت ایرانیان، انصار، مهراقتصاد و موسسه اعتباری کوثر به مدت ۱۵ روز کاری تا روز چهارشنبه مورخ ۲۲‏ خرداد ۱۳۹۸ تمدید شد.

پیرو این اطلاعیه، بانک‌های قوامین، موسسه اعتباری کوثر اطلاعیه تمدید مهلت خرید سهام خود را در کدال منتشر کردند که اطلاعیه هریک به شرح زیر است:

پیرو اطلاعیه مورخ ۲۶ اسفند ۹۷ در چارچوب ابلاغ طرح ادغام بانک‌ها و موسسه اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه از سوی بانک مرکزی و بر اساس مصوبه شورای عالی محترم بورس مبنی بر اجازه انجام معاملات در خارج ساعات معاملاتی، بدینوسیله مهلت فروش سهام کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی غیر وابسته به نیروهای مسلح، دارنده سهام بانک قوامین با کلیه شرایط اطلاعیه قبلی به مدت ۱۵ روز کاری تا روز چهارشنبه مورخ ۲۲ خرداد ۹۸ تمدید می‌گردد.

لازم به ذکر است سهامداران محترمی که در مهلت تعیین شده نسبت به ارائه دستور فروش اقدام ننمایند، می‌توانند تازمان ارزشگذاری سهام بانک قوامین توسط گروه کارشناسان رسمی تأمل نموده و براساس آن و به ترتیبی که متعاقبا اعلام خواهد شد نسبت به فروش سهام خود مبادرت نمایند تسریع می‌نماید این بانک تضمینی مبنی بر اینکه ارزش ذاتی تعیین شده در آینده بیشتر از ارزش قابل خرید در حال حاضر باشد را تخواهد داد.

پیرو اطلاعیه مورخ ۲۶‏ اسفند ۱۳۹۷ در چار چوب ابلاغ طرح ادغام بانک ها و موسسات اعتباری وابسته به نیرو های مسلح در بانک سپه از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و براساس مصوبه شورای عالی محترم بورس مبنی بر اجازه انجام معاملات در خارج از ساعات معاملاتی، بدینوسیله مهلت فروش سهام کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی غیر وابسته  به نیروهای مسلح  دارنده سهام  موسسه اعتباری کوثر با کلیه شرایط اطلاعیه قبلی به مدت ۱۵ روز کاری تا روز چهار شنبه مورخ ۲۲‏ خرداد ۱۳۹۸ تمدید می گردد.

لازم به ذکر است سهامداران محترمی که در مهلت تعیین شده نسبت به ارائه دستور فروش اقدام ننمایند، می‌توانند تا زمان ارزش گذاری سهام موسسه اعتباری کوثر توسط گروه کارشناسان رسمی تامل نموده و براساس آن و به ترتیبی که متعاقباً اعلام خواهد شد نسبت به فروش سهام خود مبادرت نمایند.

تصریح می‌نماید این موسسه تضمینی بر اینکه ارزش ذاتی تعیین شده در آینده بیشتر از ارزش قابل خریدار در حال حاضر باشد را نخواهد داد. 

منبع: ایبنا
عناوین برگزیده