تاریخ: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۷:۵۲
بازدید: ۲۸۴
کد خبر: ۶۳۴۰۳
سرویس خبر : معادن و مواد معدنی
از طرف اداره کل استاندارد فارس رخ داد

انتخاب سیمان سفید نی‌ریز به‌عنوان واحد شایسته در حوزه استاندارد

می متالز - شرکت سیمان سفید نی‌ریز بار دیگر از سوی اداره کل استاندارد فارس واحد شایسته شناخته و در آئینی از مدیرعامل این شرکت تجلیل شد.
انتخاب سیمان سفید نی‌ریز به‌عنوان واحد شایسته در حوزه استاندارد

به گزارش می متالز، در همایشی به منظور گرامیداشت روزجهانی استاندارد و معرفی واحدهای برتر در حوزه کنترل کیفی و رعایت الزامات سازمان ملی استاندارد، شرکت سیمان سفید نی‌ریز به عنوان واحد شایسته تقدیر استان فارس در سال ۱۳۹۷ معرفی شد.

از سوی اداره کل استاندارد استان فارس در آئینی با حضور مدیران شرکتهای تولیدی و صنعتی، با تقدیر از عملکرد مثبت شرکت‌ها در رعایت استاندارد، فرزانه انصاری (سرپرست پژوهشگاه استاندارد کشور)، مرتضی رهنما (رئیس اداره کل استاندارد فارس) و سایر مسوولین استانی تقدیر بعمل آمد.

داوود اکبری، مدیر عامل شرکت سیمان سفید نی‌ریز در حاشیه این مراسم گفت: تأکید جدی بر مد نظر بودن مقوله رشد کیفی درکنار رشد کمی و اجرای برنامه ریزی مدون در این شرکت، منجر به بهبود مستمر شد  و سازمان را برای پیشرفت بیشتر مشتاق و علاقمند ساخته است.

وی همچنین افزود دستیابی این شرکت به موفقیت‌های پی درپی در حوزه کنترل کیفی و ارتقاء سطح کیفی محصولات و همچنین دریافت گواهینامه‌های استانداردهای بین المللی و بروز رسانی به جدیدترین ویرایش گواهینامه های استاندارد نشانگر انطباق بیش از پیش محصولات تولیدی در شرکت سیمان سفید نی‌ریز با نیاز مشتریان و معیارها و استاندارد های بین المللی است.

عناوین برگزیده