تاریخ: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۹:۵۲
بازدید: ۲۴۹
کد خبر: ۶۳۴۳۸
سرویس خبر : خودرو و قطعه سازی

رشد تولید محصولات زامیاد در ۶ ماهه اول سال جاری

می متالز - معاون مهندسی شرکت زامیاد از افزایش همزمان تولید و داخلی سازی محصولات این شرکت در سال "رونق تولید" خبر داد.
رشد تولید محصولات زامیاد در ۶ ماهه اول سال جاری

به گزارش می متالز، اصغر رمضانی افزود: تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان به ویژه در صنعت خودرو، علی رغم به وجود آوردن مشکلات فراوان برای قطعه سازان، تولید کنندگان و تامین کنندگان این عرصه، فرصتی مهیا ساخت تا صنعتگران داخلی بتوانند با تکیه بر توان داخلی به خودباوری برسند.
وی خاطرنشان کرد: بدین منظور زامیاد به عنوان شرکتی تولید محور، با اجرای برنامه‌هایی منطبق بر قوانین استاندارد آلایندگی و با برنامه ریزی صورت داده در حوزه‌های مختلف تولید، توانسته است با تمرکز بر بومی سازی قطعات، میزان عمق داخلی سازی قطعات محصولات خود را افزایش دهد.
رمضانی ادامه داد: هم اکنون بیش از ۹۰ درصد قطعات وانت نیسان بنزینی و ۸۶ درصد نوع دوگانه سوز این محصول، در داخل کشور تولید می‌شود که امید است با اجرای برنامه‌های جامع تامین و تولید بتوانیم علاوه بر افزایش کمی و کیفی قطعات داخلی، قطعات وارداتی محصولات سبک تجاری را نیز بومی سازی کنیم.
معاون مهندسی شرکت زامیاد در ادامه با اشاره به افزایش تولید این شرکت در شش ماهه نخست سال جاری، یادآور شد: در بخش خودرو‌های سبک، با تولید و عرضه انواع وانت نیسان در بخش بنزینی، دوگانه سوز و دیزل و همچنین وانت پادرا و ریچ، توانسته ایم جزء برترین خودروسازان سبک تجاری کشور قرار گیریم؛ به طوری که میزان تولید خودرو در این شرکت در شش ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۷ درصد افزایش یافته است. ضمن اینکه با برنامه ریزی صورت پذیرفته در بخش طراحی و با ورود نسل جدید وانت پادرا و ریچ، سبد محصولات زامیاد متنوع‌تر از گذشته خواهد شد.

عناوین برگزیده