تاریخ: ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ، ساعت ۲۱:۳۳
بازدید: ۱۱۳
کد خبر: ۶۳۷۹۹
استاندار چهارمحال و بختیاری:

پروژه احداث راه آهن چهارمحال و بختیاری فعال می شود

می متالز - استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: پروژه احداث راه آهن در چهارمحال و بختیاری فعال می شود.
پروژه احداث راه آهن چهارمحال و بختیاری فعال می شود

به گزارش می متالز، اقبال عباسی در شورای برنامه ریزی و توسعه استان اظهار داشت: جلسات شورای عالی اشتغال در استان چهارمحال و بختیاری به هیچ عنوان لغو نخواهد شد.

وی افزود: در گذشته به دلیل تعدد کارگروه ها و مصوبات و هم سویی و موازی کاری که گاهی اوقات وقت زیادی نیز به خود اختصاص می داد که برای انسجام بخشی تصمیمات و کوتاه شدن فرایندها یک ساختاری تعیین شد.

عباسی تصریح کرد: این تصمیم مهم دولت به منظور تسهیل در تصمیم گیری ها و اجرای آن ها بوده و هر زمان لازم باشد شورای عالی اشتغال استان تشکیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه در دستورالعمل جدید شورای برنامه‌ریزی و توسعه امکان پیش‌بینی نشدن برخی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی وجود دارد، اظهار داشت: دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری باید نسبت به معرفی مدیران پیشنهادی خود در کارگروه‌های چهار گانه این شورا اقدام کند.

عباسی بیان کرد: براساس دستورالعمل جدید شورای برنامه‌ریزی و توسعهتعداد کارگروه‌های تخصصی این شورا از ۱۳ موردبه چهار مورد کاهش داده است.

وی در خصوص پروژه راه آهن استان گفت: این پروژه تقریبا تعطیل بود تا اینکه برای اتصال سفید دشت به شهرکرد محل ایستگاه راه آهن مشخص شد.

عباسی اظهار داشت: چندین سال بر سر جانمای ایستگاه راه آهن اختلافاتی بود که هدف عقب افتادن پروژه بود.

استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: هرگونه تغییر و جابجایی در اعتبارات شهرستان‌های استان با نظر فرمانداران و مصوبه شورای برنامه‌ریزی و توسعه شهرستان‌ها صورت گیرد.

 در این شورا تشریح و تبین آیین نامه جدید شورای برنامه ریزی و توسعه استان و پیشنهاد دبیرخانه شورا در خصوص تشکیلات شورا و ۱۳ طرح اعم از طرح هادی شهرکاج و جانمایی ایستگاه راه آهن به رای گذاشته شد که اکثریت آراء را کسب کرد.

منبع: شهر فردا
عناوین برگزیده