تاریخ: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ، ساعت ۰۹:۲۲
بازدید: ۲۶۹
کد خبر: ۶۳۹۷۰

مسوولیت اجتماعی و آموزش؛ دو رکن پیشرو بودن فولاد مبارکه

می متالز - ترابی با ذکر نمونه اقدامات انجام شده در حوزه مسوولیت های اجتماعی اضافه کرد: توجه به مسوولیت های اجتماعی در عرصه ی ملی و منطقه ای باعث شده است که فولاد مبارکه از تولیدکننده صرف به حامی جامعه خودش تبدیل شود.
مسوولیت اجتماعی و آموزش؛ دو رکن پیشرو بودن فولاد مبارکه

به گزارش می متالز، ایرج ترابی، مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان به تشریح دلایل برگزیده شدن این شرکت در هفتمین کنفرانس حرفه ای گرایی روابط عمومی پرداخت.

ایرج ترابی با اشاره به نقش همزمان تولیدی و اجتماعی فولاد مبارکه گفت: شرکت فولاد مبارکه اصفهان به عنوان بزرگترین شرکت تولیدکننده فولادهای تخت در خاورمیانه و منطقه منطقه MENA به عنوان یک شرکت صنعتی بزرگ همواره مطرح بوده و علاوه بر تولید محصولات فولادی و ورق های متعدد و مورد مصرف در صنعت ،همواره در راستای تعهد خود به جامعه ی پیرامونش به مسوولیت های اجتماعی اش توجه ویژه داشته است.

ترابی با ذکر نمونه اقدامات انجام شده در حوزه مسوولیت های اجتماعی اضافه کرد: توجه به مسوولیت های اجتماعی در عرصه ی ملی و منطقه ای باعث شده است که فولاد مبارکه از تولیدکننده صرف به حامی جامعه خودش تبدیل شود.

در همین راستا می توان به کارهای مشترکی که فولاد مبارکه در زمینه ی توجه به نیازهای جامعه انجام داده است اشاره کرد. ورزشگاه نقش جهان به عنوان یک فضای فرهنگی ورزشی که بعد از چندین سال توقف پروژه ای به سرانجام رسید، کمک به دانش آموزان نیازمند در تهیه نوشت افزار به مبلغ ده میلیارد ریال به عنوان سومین سال پیاپی، اقدامات های انجام شده در رابطه با متروی اصفهان، مصلای اصفهان و همچنین طرح هایی که در فولاد مبارکه به عنوان طرح های پایلوت به منصه ظهور رسیده است تا بتواند همراه با جامعه پیرامون خودش قدم بردارد. همچنین در حوزه کاهش آلاینده ها، مصرف بهینه آب و حفظ محیط زیست هم اقداماتی انجام شده است که در راستای توجه صنعت به جامعه است.

منبع: شارا
عناوین برگزیده