تاریخ: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۱:۳۵
بازدید: ۲۲۹
کد خبر: ۶۳۹۸۳
سرویس خبر : آهن و فولاد
مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش خبر داد:

استخدام نیرو جهت راه‌اندازی فاز دو شرکت فولاد کاوه جنوب کیش

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش از برگزاری آزمون استخدام قراردادی از طریق پیمانکاری تامین نیرو جهت راه اندازی فاز دو فولادسازی این شرکت خبرداد.
استخدام نیرو جهت راه‌اندازی فاز دو شرکت فولاد کاوه جنوب کیش

به گزارش می متالز، علی دهاقین اظهار کرد: شرکت فولاد کاوه جنوب کیش جهت تکمیل نیروی انسانی خود در بندرعباس از طریق آزمون و مصاحبه فنی، به صورت قرارداد مدت موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی مناطق ویژه اقتصادی، صنعتی از طریق تامین نیرو دعوت به همکاری می‌کند.

وی افزود: این شرکت در نظر دارد از بین داوطلبین بومی 200 نفر را به صورت نیروی قراردادی دعوت به همکاری کند که ثبت‌نام آن از 20 مهرماه  1398 از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir آغاز شده و تا روز جمعه سوم آبان‌ماه 1398 ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش تصریح کرد: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با مراجعه این سامانه دفترچه مربوطه را دانلود و مطالعه کنند.

دهاقین از راه‌اندازی فاز دو فولادسازی این مجتمع تا پایان سال 1398 و بهره‌مندی نیروها در این فاز خبر داد و عنوان کرد: این فاز با ظرفیت تولید یک میلیون و 200 هزار تن شمش بیلت، ظرفیت تجمیعی این محصول را در این شرکت به دو میلیون و 400 هزار تن در سال خواهد رساند و ورود این فاز به مدار تولید این شرکت را در زمره تولیدکنندگان نخست شمش بیلت در کشور قرار خواهد داد و امید است با استفاده از نیروهای متخصص ظرف کمتر از دو سال تولید این فاز نیز به ظرفیت اسمی برسد.

وی خاطرنشان کرد: سهم تولید شمش بیلت شرکت فولاد کاوه جنوب کیش از سهم کل کشور در سال 1397 به میزان 2. 7 درصد بوده است که با توجه به ظرفیت های متعددی نظیر موقعیت جغرافیایی، دستیابی به مقاصد مختلف صادراتی و همچنین تکمیل زنجیره تولید در هلدینگ بالادستی از شرکت‌های آتیه‌دار صنعت فولاد به شمار می‌رود و امید داریم پس از بهره برداری از فاز جدید فولادسازی سهم حدود 14 درصدی از تولید بیلت کشور را به خود اختصاص دهد.

مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش بیان کرد: این شرکت با اتکا به سرمایه انسانی و به پشتوانه آموزش و برنامه ریزی، بلوغ سرمایه انسانی را در سازمان نهادینه کرده که منجر به تحقق تمام ظرفیت در تولید شده است.

دهاقین اضافه کرد: شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در سال رونق تولید حسب ماموریتی که دارد افزایش بهره وری را در تمام سطوح فعالیت های خود در دستور کار قرار داده است و امید دارد که ثبات و تثبیت بهره وری را در تمامی سطوح سازمان جاری و به عنوان یک فرهنگ سازمانی نهادینه کند.

عناوین برگزیده