تاریخ: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۵:۱۲
بازدید: ۲۱۶
کد خبر: ۷۱۰۱۱
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت

رونق تجارت با احیای بنادر قدیمی هرمزگان/ دولت در کنار سرمایه‌گذاران خواهد بود

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان با اشاره به احیای تجارت سابق در بنادر استان هرمزگان، گفت: اگر کار اقتصادی و بزرگ باشد موفقیت دوچندان خواهد بود، ما و دولت در کنار سرمایه‌گذاران هستیم و به آنان کمک خواهیم کرد.
رونق تجارت با احیای بنادر قدیمی هرمزگان/ دولت در کنار سرمایه‌گذاران خواهد بود

به گزارش می متالز، خلیل قاسمی در حاشیه بازدید از نمایشگاه صنعت دوخت، گلدوزی و کالای خواب شهرستان سیریک اظهار داشت: یکی از بحث‌هایی که طی دوسال گذشته با استاندار هرمزگان هدف‌گذاری شد تجارت سابق بود.

وی افزود: تجارت سابق شامل حفظ تولید و اشتغال مناطق، رونق بنادر کوچک و بحث رونق تولید است که مقام معظم رهبری عنوان کردند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان عنوان داشت: رونق تولید ابعادی دارد و نیازمند زیر ساخت‌هایی است که بخش خصوصی بتواند کار خود را شروع کند.

قاسمی بیان کرد: مردمان نوارهای مرزی کشور بخصوص استان هرمزگان برای معیشت خود باید اقدامات تجاری با کشورهای همسایه انجام دهند.

وی با اشاره به کارگاه تولید بالش و تشک طبی شهرستان سیریک، گفت: قبل از راه‌اندازی این کارگاه، کالا ساخته شده وارد می‌شد و مشکلاتی را برای فعالین اقتصادی و هم قیمت تمام شده به وجود می‌آورد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان ابراز داشت: اگر کار اقتصادی و بزرگ باشد موفقیت دوچندان خواهد بود، ما و دولت در کنار سرمایه‌گذاران هستیم و به آنان کمک خواهیم کرد.

عناوین برگزیده