تاریخ: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ، ساعت ۲۲:۰۰
بازدید: ۱۳۵
کد خبر: ۹۲۶۸۲
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:

انجام بیش از 156 هزار بازرسی از واحدهای اقتصادی استان سیستان و بلوچستان طی 11 ماهه 98

می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: از ابتدای سالجاری تا پایان بهمن ماه 98، یکصد و پنجاه و شش هزار و 151 بازرسی از واحدهای اقتصادی استان صورت پذیرفت که در همین ارتباط تعداد 6 هزار و 859 پرونده ی تخلف تشکیل شده است.
انجام بیش از 156 هزار بازرسی از واحدهای اقتصادی استان سیستان و بلوچستان طی 11 ماهه 98

به گزرش می متالز، محمودرضا رحمتیان ادامه داد: تمامی پرونده تخلف متشکله جهت رسیدگی به مرجع قانونی ارسال گردیده است.

وی افزود: در بخش قاچاق کالا نیز طی این مدت 20 هزار و 941 بازرسی صورت پذیرفته که منجربه تشکیل 650 پرونده تخلف شده است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان در ادامه بیان داشت: طی این بازه ی زمانی 2 هزار و 837 گشت مشترک بازرسی با دستگاه های مرتبط با طرح های مختلف نظارتی صورت پذیرفته است.

رحمتیان افزود: از ابتدای سالجاری تاپایان بهمن ماه امسال تعداد 12 طرح ویژه ی نظارتی از جمله ویژه نوروز، محصولات زراعی، ماه مبارک رمضان، طرح نظارتی مصالح ساختمانی، طرح نظارتی کالاهای پزشکی،باشگاههای ورزشی، قند وشکر، مدارس غیرانتفاعی، حمل و نقل مسافر، بازگشایی مدارس، شب یلدا، برچسب قیمت انجام شده است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بیان داشت: هم استانی های عزیز می توانند گزارشات خود را در خصوص تخلفات اقتصادی از جمله گرانفروشی، کم فروشی و تقلب، احتکار، انبارهای بی نام نشان و... از طریق تماس تلفنی باشماره 124 ستاد خبری سازمان در طول شبانه روز و از طریق تلفن پیامگیر و یا با حضور در محل سازمان به حوزه ستاد خبری بصورت حضوری و کتبی گزارشات خود را ارائه نمایند و پس از اخذ گزارش، بازرسین این سازمان سریعاً اقدام به بررسی و اعلام نتیجه گزارش (متخلف – غیرمتخلف) نموده که پس از آن طی تماس با شاکی نتیجه گزارش اعلام خواهد شد.

رحمتیان در پایان گفت: هم استانی های عزیز می توانند از طریق پورتال سازمان به آدرس cppo.mimt.gov.ir نیز گزارشات خود را ثبت که از همین روش نیز گزارشات مردمی قابل رسیدگی از طرف بازرسین می باشد.

عناوین برگزیده